Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Szlifierka kątowa 2000W 230mm GWS 20-230H BOSCH

24 Sie 2007 19:53 4202 10
  • Poziom 9  
    Witam!
    Planuję kupić ojcu szlifierkę... różne rzeczy słyszę o BOSCHU. Znalazłem jedną niebieską szlifierkę Boscha (link poniżej), ale nie wiem czy sie nadaje. Cena jest jakoś dziwnie niska jak za ten sprzęt... Warto na to wydać pieniądzę? planowąłem wydać około 600-700zł a tutaj okazja za 400zł, ale boję się.. poratujcie

Szlifierka będzie pracować głównie z metalem od czasu do czasu - nie ciągle! Acha i jeszcze do tego jakby ktoś polecił mi jakieś tarcze... zupełnie nie wiem co wybrać. Z góry dzięki za pomoc.

http://www.allegro.pl/item224967575_szlifierka_katowa_2000w_230mm_gws_20_230h_bosch.html
  • Poziom 20  
    za małą kątówkę bosch płaciłem 550zł. Tarcze polecam firmy Atlas.
  • Poziom 9  
    więc wydaje się, że ta szlifierka z aukcji nie jest jakąś tandetną podróbą????
  • Poziom 9  
    rozumiem... a gdzie mogę dostać jakąś porządną w takim razie?
  • Poziom 20  
    tą maszynę możesz kupić...nie ma taniej dobrej kątówki..
  • Poziom 18  
    Mam i używam od 10 lat Black & Decker.
    Model jaki mam jest niemożliwy do odczytania, ponieważ nie ma tabliczki.
    Przez okres użytkowania była dwa razy w serwisie.
    Pierwszy raz, wymiana wirnika, a druga usterka, to wymiana wyłącznika i przewodu zasilającego.
    Wirnik poleciał po 7 latach , a kabel po ok. 9.

Używana była w warsztacie blacharskim. Można tylko sobie wyobrazić ile godzin przepracowała.

Ewentualnie METABO model PVC WE 9-125 QUICK.
  • Moderator Elektrotechnika
    Schizma napisał:
    wręcz przeciwnie...

A skąd Ty to wiesz?Masz zdolności telepatyczne?-jeśli tak to mierne.
    Szlifierka ta jest orginałem-znam tą firmę i jest tak jak w opisie.Masz adres firmy i jeśli masz wątpliwości możesz sprawdzić na miejscu.
    Druga sprawa to ceny sugerowane przez Boscha rzeczywiście są wyższe a takim handlowaniem niektórzy robią krecią robotę(przy wysokich obrotach można sobie na to pozwolić,lecz na dłuższą metę może to być zabójcze dla firmy.)
    Reasumując na pewno to była okazja.zwłaszcza że teraz maszynę rejestrujesz przez internet i w ten sposób uzyskujesz przedłużenie gwarancji(podróba nie przejdzie).
  • Poziom 9  
    rozumiem prawo rynku, że lepiej sprzedać taniej, ale więcej niż wcale, ale aż dwukrotna różnica cenowa??? coś mi po prostu śmierdzi...

a jak wygląda sprawa rejestracji internetowej? w razie podróby będzie możliwy zwrot towaru?jestem dość zagubiony.poza tym w tym sklepie internetowym jest jedna dość pozytywna opinia... jestem już totalnie zakręcony