Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Blaupunkt San Diego - dobry czy nie??

Majkminator 25 Aug 2007 11:31 2806 5
 • #1
  Majkminator
  Level 15  
  Szybkie pytanie Blaupunkt MP 27 San Diego - warto go wziąść nowego za 269zł?? Na allegro jest za ok 330 wiec mam 60zł w kieszeni ale co myślicie o tym radyjku?? Ja myśle że lepszy niz najtańsze modele pionków np. 2900 bo one nie mają chyba wyjścia na wzmak nawet a ten blau z tego co pisze ma. Podzielcie sie szybko swoimi opiniami bo dzisiaj chce po niego jechać. Tyle że niewiem jak gra- ktoś słyszał go?
 • #2
  powalla
  Moderator of CarAudio
  Tego akurat modelu nie słyszałem ale BLaupunkty grają raczej "dynamicznie" jak "na sterydach" .(dźwięk jest "duży") . Możesz porównać sobie zresztą przed zakupem w MM (o ile coś usłyszysz :-) ).

  PS: kup lepiej Kenwooda 410 ( 299)
 • #3
  Majkminator
  Level 15  
  jak "na sterydach" to chyba dobrze:)
  Kupiłem tego Blaupunkta, mam go w domu i czeka na montaż.Niestety nie odsłuchałem go w tym mm bo nie było anteny, wziąłem go w sumie w ciemno. Mam nadzieje że bedzie fajnie grać.
  Teraz musze jeszcze skoczyć po kostke iso bo nie mam w aucie. Powalla co jeszcze bedzie mi potrzebne, chce go podłączyć pod aku żeby nic mi nie przygasało itp.Mam kupić jakieś "oczka" na aku i jaki ma być ten bezpiecznik na plusa - w oprawce?? I ile amper? Kabel mam głośnikowy 2x2,5mm ofc- może być?
  Sorki za takie pytania ale nie znam sie na tych rzeczach...
 • #4
  crazy_88
  Level 42  
  Kabelek może być spokojnie styknie.
 • #5
  adek652
  Level 10  
  Majkminator wrote:
  Szybkie pytanie Blaupunkt MP 27 San Diego - warto go wziąść nowego za 269zł?? Na allegro jest za ok 330 wiec mam 60zł w kieszeni ale co myślicie o tym radyjku?? Ja myśle że lepszy niz najtańsze modele pionków np. 2900 bo one nie mają chyba wyjścia na wzmak nawet a ten blau z tego co pisze ma. Podzielcie sie szybko swoimi opiniami bo dzisiaj chce po niego jechać. Tyle że niewiem jak gra- ktoś słyszał go?  Jak tam sprawuje sie radyjko??Tez zastanawiam sie nad jego kupnem
 • #6
  Majkminator
  Level 15  
  Radyjko sprawuje sie bardzo dobrze jestem zadowolony. Fajnie gra, mocno, zniekształcenia mniejsze niż na pionku od mojego staruszka.Polecam