Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Blaupunkt San Diego - dobry czy nie??

Majkminator 25 Aug 2007 11:31 2743 5
 • #1
  Majkminator
  Level 15  
  Szybkie pytanie Blaupunkt MP 27 San Diego - warto go wziąść nowego za 269zł?? Na allegro jest za ok 330 wiec mam 60zł w kieszeni ale co myślicie o tym radyjku?? Ja myśle że lepszy niz najtańsze modele pionków np. 2900 bo one nie mają chyba wyjścia na wzmak nawet a ten blau z tego co pisze ma. Podzielcie sie szybko swoimi opiniami bo dzisiaj chce po niego jechać. Tyle że niewiem jak gra- ktoś słyszał go?
 • #2
  powalla
  Moderator of CarAudio
  Tego akurat modelu nie słyszałem ale BLaupunkty grają raczej "dynamicznie" jak "na sterydach" .(dźwięk jest "duży") . Możesz porównać sobie zresztą przed zakupem w MM (o ile coś usłyszysz :-) ).

  PS: kup lepiej Kenwooda 410 ( 299)
 • #3
  Majkminator
  Level 15  
  jak "na sterydach" to chyba dobrze:)
  Kupiłem tego Blaupunkta, mam go w domu i czeka na montaż.Niestety nie odsłuchałem go w tym mm bo nie było anteny, wziąłem go w sumie w ciemno. Mam nadzieje że bedzie fajnie grać.
  Teraz musze jeszcze skoczyć po kostke iso bo nie mam w aucie. Powalla co jeszcze bedzie mi potrzebne, chce go podłączyć pod aku żeby nic mi nie przygasało itp.Mam kupić jakieś "oczka" na aku i jaki ma być ten bezpiecznik na plusa - w oprawce?? I ile amper? Kabel mam głośnikowy 2x2,5mm ofc- może być?
  Sorki za takie pytania ale nie znam sie na tych rzeczach...
 • #4
  crazy_88
  Level 42  
  Kabelek może być spokojnie styknie.
 • #5
  adek652
  Level 10  
  Majkminator wrote:
  Szybkie pytanie Blaupunkt MP 27 San Diego - warto go wziąść nowego za 269zł?? Na allegro jest za ok 330 wiec mam 60zł w kieszeni ale co myślicie o tym radyjku?? Ja myśle że lepszy niz najtańsze modele pionków np. 2900 bo one nie mają chyba wyjścia na wzmak nawet a ten blau z tego co pisze ma. Podzielcie sie szybko swoimi opiniami bo dzisiaj chce po niego jechać. Tyle że niewiem jak gra- ktoś słyszał go?  Jak tam sprawuje sie radyjko??Tez zastanawiam sie nad jego kupnem
 • #6
  Majkminator
  Level 15  
  Radyjko sprawuje sie bardzo dobrze jestem zadowolony. Fajnie gra, mocno, zniekształcenia mniejsze niż na pionku od mojego staruszka.Polecam