Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
PCBwayPCBway
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Logitech Z-3 - Pinout dla wtyczki MiniDin9

25 Sie 2007 20:19 4110 4
  • Poziom 27  
    Witam. Mam sobie taki właśnie sub z zestawu Z-3. Jest on bez pilota i satelit. Jeśli ktoś by wiedział co na którym pinie w gniazdku suba jest to byłbym wdzięczny na info ponieważ rozdłubywanie tego może być bardzo, ale to bardzo kłopotliwe ponieważ jest złożony praktycznie jak jakaś jednorazówka.

Temat przyklejam - dla pomocnego 100 punktów.

Pozdrawiam.
  • PCBwayPCBway
  • PCBwayPCBway
  • Poziom 27  
    no nie do końca;) Widać wyraźnie w powyższym że to kabel video. A Z-3 z video nie ma wiele wspólnego;). Sub ma to gniazdko i są na nim sygnały ze wzmaka, do wzmaka i prawdopodobnie stand-by dla TDA.
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 27  
    Ja wiem wiem ;) Myślałem że tego unikne ale chyba nie. Więc na weekend go rozbebesze, potem zamówie minidina i trzeba będzie sklepać pilota a na wyjście da się gniazda chinch na kabel i tyle. Problem w tym, że tylny panel jest przykręcony do stelaża przykręconego z kolei do pcb z TD7377. Żółte skurczybyki zrobiły to tak, że po odkręceniu tego panelu można go odchylić na max 2cm i koniec. Wszystko przez to, że w drugiej komorze, przez otwory podłączone jest trafo. W momencie jak przykręcono tył, przewody zasilające zostały naprężone i zaklejone, na koniec wkręcono z przodu membrane bierną i wklejono na stałe frontpanel z plastiku, z metalową siatką.

Ot cała filozofia dzisiejszego jednorazowego audio PC w obudowie drewniano-makulaturowo-śmieciowej dumnie zwanej drewnianą (bo to płyta ze zmielonych odpadów jest, nic innego).