Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Sklep HeluKabel
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

KARTA DVR MONITORING 4 KAMERY

arch 27 Sie 2007 09:14 1950 3
  • Sklep HeluKabel
  • #2 27 Sie 2007 10:03
    Wojt3k88
    Poziom 14  

Witam
    W opisie kamery jest napisane że zasilanie jest z monitora co nie powoduje zakłuceń i w nawiasie ze mozliwe dla Samsunga. znalazłem przewód do tej kamery jest to raczej zwykła skrętka:

Wygląd przewodu

Więc można by było podłączyc ta kamerkę, ale trzeba by bylo znaleźć piny zasilające i sygnałowe. Moim zdaniem to szkoda marnowac czasu i zainwestowac w inna kamere.

A co do karty milem kiedyś klienta co mial tańsza kartę tego typu i bylo z nią wiele problemów ... np.: co tydzień reinstalacja programu albo i częściej, obcinanie obrazu i wiele innych.

0
  • Sklep HeluKabel
  • #3 27 Sie 2007 14:22
    arch
    Poziom 2  

dzieki piekne, pytam akurat o te kamery poniewaz mam cały zestaw samsunga z tymi kamerami do monitoringu ale bez mozliwosci nagrywania (tylko podgląd) i chciałbym cos wykombinowac zeby mozna było nagrywac 4 scieżki osobno. rozumiem ze kamery nadal trzeba zasilac z monitora a tyklo sygnał video puscic przez karte? jakis uproszczony schemat bardzo prosze o pomoc.

0
  • #4 27 Sie 2007 14:36
    Wojt3k88
    Poziom 14  

Kolego z czego sie doczytałem to kabel do podłączenia jest zakończony Rj 11 czyli 4 przewody do wtyczki, czyli 2 piny zasilające +12 -12 no i 2 sygnałowe.Moim zdaniem nie koniecznie zasilanie musi być przez ten monitor. Spróbuj znaleźć poszczególne piny i odciąć końcówkę rj. Następnie podłączyć zasilacz 12V pod przewody zasilające a przewody sygnałowe przez konwerter skrętki na BNC. Taki jest mój pomysł na rozwiązanie tego problemu ale poczekaj może ktoś znajdzie lepsze rozwiązanie :)

0