Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Pralka BOSCH WFO 2060 - zatrzymuje sie podczas pracy

c0met 27 Sie 2007 10:50 3421 5
  • #1 27 Sie 2007 10:50
    c0met
    Poziom 11  

Witam mam taki problem z całkiem nową pralka z początku zatrzymywała sie w momencie gdy przechodziła z płukania na wirowanie przyszedł pseudo Fachowiec zażyczył sobie trochę kasy oczyścił pompe i dalej nic pralka dalej staje tyle ze teraz staje nie tylko w momencie przechodzenia z płukania na wirowanie ale w każdym momencie nawet na płukaniu (w trakcie ) woda zostaje muszę ja sam spuszczać ręcznie ,dodam dla wskazówki staje ona zawsze wtedy gdy ma wypuszczać wodę nie stanęła nigdy w momencie gdy w środku nie było wody a miała ją pobierać ,licznik się zatrzymuje

0 5
  • #2 27 Sie 2007 12:45
    mrhari
    Moderator AGD i automatyka

Witam, jesli pralka jest całkiem nowa (gwarancja?) to sprawdz sam czy nic nie utknelo w pompie i wezu spustowym a nastepnie wzywaj serwis gwarancyjny.

przepraszam za brak pl.liter

0
  • #3 27 Sie 2007 18:06
    c0met
    Poziom 11  

mrhari napisał:
    Witam, jesli pralka jest całkiem nowa (gwarancja?) to sprawdz sam czy nic nie utknelo w pompie i wezu spustowym a nastepnie wzywaj serwis gwarancyjny.

przepraszam za brak pl.liter

O koles napisalem wyraźnie ze fachowiec juz byl i oczyscil pompe a spustowym to ja zawsze wode spuszczam bo inaczej nie da rady .

0
  • #4 27 Sie 2007 19:42
    Alski1
    Poziom 19  

Czy pompa działa? Włącz po skończonym cyklu na wypompowanie i sprawdź. Jeśli nie działa to sprawdź: triak, styki, silnik pompy i hydrostat.

0
  • #5 28 Sie 2007 23:43
    c0met
    Poziom 11  

Raczej jestem z tego zielonkawy nie wiem co gdzie jak sprawdzic ale sadzicie ze to cos powaznego? yy pralka czasem po skonczonym cyuklu spuszcza czasem nie jak sie zatnie to juz raczej nie wypompuje :P

1
  • #6 29 Sie 2007 11:30
    Alski1
    Poziom 19  

No to silnik pompy najprawdopodobniej do wymiany. Problem w tym, że w Boscha'ch sprawdzanie na krótko nie zawsze daje oczekiwane rezultaty.

0