Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Kodak EasyShare C433 po upadku.

27 Sie 2007 12:13 2015 4
  • Poziom 14  
    Witam wszystkich. Mam taki problem wczoraj upadł mi aparat z niewielkiej wysokości był w pokrowcu i stała się rzecz taka że na wyświetlaczu zrobiły się takie kreski a trudno co kolwiek na nim zobaczyć. wyświetlacz nie jest rozbity tylko źle wyswietla obraz poprostu jest rozmazany iskłada się z takich kresek. Wszystkie inne funkcje działają prawidłowo. Czy uda się go jakoś naprawić i co mogło się w nim stać? Wiem że nikt tu wróżką nie jest ale prosił bym o jakies sugestie. Ja mysle że cos musiało się w nim odłączyć. Pozdrawiam i będe wdzięczny za każdą pomoc.
  • Poziom 20  
    rozbierz sprzet i sprawdz tasiemke od LCD pewnie sie wypięła
  • Poziom 14  
    Rozbierałem aparat i wszystko jest na swoim miejscu wszystko wygląda dobrze taśma sie nie odłączyła. W tym przypadku może być uszkodzony wyświetlacz czy jakieś elementy elektroniczne? Jeśli juz ktos z was robił przy tym sprzęcie to czy mozna założyć wyświetlacz od innego modelu kodaka. Kupiłbym na allegro jakiś tani uszkodzony sprzęt ale z dobrym wyświetlaczem i przełożył wyświetlacz tylko ciężko znaleźć uszkodzony taki model. Pomóżcie.
  • Poziom 19  
    Próbowałeś lekko uderzać ręką w aparat? i jaki efekt. Miałem podobny efekt w Sony DSC P-52, po uderzeniu ręką albo znieniały się te paski albo obraz powracał. Myślę że matryca nie kontaktuje.
  • Poziom 14  
    lichtar No próbowałem go klepnąć reką ale nie wiele to daje czasem jak go klepne to prawie nic nie widac na wyswietlaczu jest cały biały a czasem widać lepiej tylko dalej są te kreski. W serwisie powiedzieli mi że jeśli uszkodzony jest wyświetlacz to naprawa bedzie droga i nie opłacalna. Bardzo zalezy mi na tym aparacie i myśle ze niewiele jest w nim uszkodzone tylko nie potrafie tego zrobić.