Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

NEC e808 Simlock

Angelo17 27 Aug 2007 16:38 2103 9
    Angelo17
    Level 20  
    Witam jak można ściągnąć simlocka z tego telefon. Mam go z Anglii z sieci 3G. Słyszałem że są jakieś kody? i że coś trzeba lutować? Mógłby może ktoś pomóc?

Znalazłem takie coś:

NEC
    Modele C313, C316, E606, E613, E616, E808 - nie wszystkie wersje oprogramowania akceptują kody.
    Ponadto należy zaznaczyc że jest to odblokowanie tylko tymczasowe, więc po wyłączeniu i ponownym włączeniu procedurę nalezy powtórzyć.

Wkładamy naszą kartę i wpisujemy
    #4960*xxxxxxxx#*4960*xxxxxxxx*xxxxxxxx#
    gdzie xxxxxxxx to kod wygenerowany przez kalkulator.
    po wpisaniu wyłączamy i włączamy tel.
    E101, E121, N342, N343i **00012*xxxxxxxx# lub **00012*xxxxxxxxxxxxxxxx#
    gdzie xxxxxxxx lub xxxxxxxxxxxxxxxx to kod wygenerowany przez kalkulator. tu simlock ściągany jest "na stałe"

Czym wygenerować ten kod? Jak musi być włożona karta sim ?
    Smok92
    Level 19  
    Kalkulatorem. Podaj imei to ci policze :D
    head
    Level 15  
    na sieci jest programik do e606 i e808 ktory to robi z tego co pamietam chyba pisany przez furious. musisz sie wlutowywac w plyte zeby nawiazac polaczenie. nie pamietam juz dokladnie bo dawno mialem e808. robi to chya tez red box. pozdrawiam
    matiksm
    Level 21  
    mialem ostanio takiego i musialem oddac niezrobiony, podlaczalem do plyty, przez rozne boxy, zwykly RS, usb<>com, i nic nie czytalo, choc znajomy mowil ze robil napewno neca, ale nie takiego dokladnie, tylko ze z "tej rodziny" i poszlo, co do 808 to ciezka sprawa, chyba ze ja mialem jakiegos dziwnego
    melanrz
    Level 12  
    tylko TP i specjalny kabel,ale da sie.
    fischer8
    R.I.P. Meritorious for the elektroda.pl
    melanrz wrote:
    tylko TP i specjalny kabel,ale da sie.

Pokaż mi TP i co to za specjalny kabel bo nie kumam.:D

pozdrawiam Bogdan
    Brzoza
    Level 14  
    niestety trzeba zrobic TP, kiedys robilem z tego simlocka, trzeba bylo przylutowac tx, rx i gnd do plyty, simlock zleszl gladko ;) Poszukaj na googlach
    Smok92
    Level 19  
    WorldUnlock Codes Calculator 4.4 . Ale tylko tymczasowy unlock :D