Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Pralka Amica serii PB - błąd E-07

zibi.zibi8 28 Aug 2007 08:03 5035 2
    zibi.zibi8
    Level 10  
    Witam wszystkich mam taki problem,pralka po skończeniu prania wypompowaniu wody oraz wywirowaniu powinna się wyłączyć a ona od nowa wypompowywuje wodę i wyskakuje na wyświetlaczu błąd E-07.Czy miał ktos taki problem i czy jakoś da się to samemu usunąć ?.Teraz nie można włączyć żadnego programu ani prania ani wirowania pralka cały czas wypompowywuje wodę i jest ten błąd.
  • Helpful post
    ma3-4ysz
    Level 24  
    Coś było to tym już na elektrodzie, błąd E-07 oznacza wodę na dnie pralki wykrywaną przez czujnik pływakowy w wanience na dnie pralki. Trzeba wylać wodę (przechylając pralkę), określić przyczynę jej pojawienia się i usunąć tą przyczynę. Może nią być nie dokręcenie filtru po czyszczeniu lub inna awaria.
    zibi.zibi8
    Level 10  
    Witam dzięki za podpowiedż przechyliłem pralkę tak jak pisałeś nawet odkręciłem boczek z przodu i powycierałem ,ale dalej było to samo .Pomyliłem na płytce podłączenie kabelka i dalej był ten sam błąd ,już popawiłem i jest ok.Odkręcałem płytke ponieważ został obłamany włącznik start/stop i musiałem lutować i dlatego pomyliłem podłączenie ale już jest wszystko ok z góry dzięki.