Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Alarm skorpion Z1M i peugeot 206 1.1

Wodzu79 12 Nov 2003 02:20 1626 3
    Wodzu79
    Level 11  
    Tak wiec posiadam oba wyzej wymienione skladniki i zamierzam je polaczyc, ale ze jestem dociekliwy i niezbyt "obcykany" w tym temacie, zanim zaczne instalacje mam jedna mala watpliwosc, a mianowicie jak podlaczyc do centralki wylaczniki drzwiowe, tzn samochod gdy otworzy sie drzwi wyswietla na wyswietlaczu ze zostaly otwarte drzwi lewe lub prawe, wiec nie moga one chyba byc zwarte tylko do masy. W instrukcji do alarmu pisze cos o przecinaniu petelki jesli chce sie wykorzystac zasilanie z lampki kabiny, ale ja musze jeszcze zalozyc dodatkowy wylacznik pod maska ktory bedzie zwieral tylko domasy czy ktos mi poradzi jak to podlaczenie ma wygladac czy lepiej zakladac osobne wlaczniki drzwiowe tylko do alarmu ?? reszta wydaje sie jasna i klarowna
    za info z gory dziekuje
    wloc
    Level 34  
    Musisz kazde wejscie odseparowac diodami tz. na wyjsciu ze sterownika oswietlenia na lewe iprawe drzwi wstawic diody zaporowo w kierunku centrali na plusie drugie odwrotnie czyli zaporowo do sterownika i podlaczyc do centraki z bagaznika zalzyc diode na plusie zgodnie z kierunkiem przeplywu pradu przewod od maski podlaczasz bezposrednio do centrali
    Wodzu79
    Level 11  
    dzieki bede probowal
    wloc
    Level 34  
    W razie problemow pisz na forum lub na e-mai gajewski(malpa)satfilm.net.pl