Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Samsung D900 - gdzie jest czujnik slajdera?

28 Sie 2007 13:49 1022 12
  • Poziom 24  
    mialem po zalaniu d900 nie dzialaly klawisze teraz jest ok ale czujnik nie dziala jest jakby zsuniety na dol,a nie moge go zlokalizowac,zawsze jest to jakis maly magnesik ale tu nic yakiego nie ma, orjentuje sie ktos na jakiej zasadzie to dziala.

Dodano po 28 [minuty]:

czujnik znajduje sie w plytce klawiszy, i czyba tasiemkle mi rdza podjadla, ale jeszcze z tym powalcze
  • Poziom 21  
    witam też mam d900 gdzie nie działają klawisze ale nie widać śladów zalania. jak sobie z tym poradziłeś??
    Pozdrawiam
  • Poziom 24  
    przelutowałem złacze na plycie i bylo okej, sprawdz jeszcze przejscia na tasiemce i czy pod folia nie ma syfu
  • Poziom 9  
    mam tes samsunga po zalaniu i czujnik slajdera mi nie dziala piszesz ze jest on pod klawiatura a jak on niej wiecej wyglada i w ktorym miejscu sie znajduja pod klawiatura ??
  • Poziom 21  
    zapomniałem odpisać u mnie okazało się że jest tasma zaśniedziała na jednym styku przy wyświetlaczu, wyczyściłem i było oki
  • Poziom 9  
    ja mam nowa tasme i nowy wyswietlacz wiec to napewno nie to wiec gdzie jest ten czujnik??
  • Poziom 9  
    czy moze mi ktos pomoc w tym temacie czy ten czujnik jest w klawiaturze numerycznej?jesli tak co zrobic by dzialalo
  • Poziom 20  
    Czujnik jest w plytce klawiatury.
  • Poziom 9  
    a co jesli nie dziala musze wymienic plytke??
  • Poziom 20  
    Jezeli umiesz go naprawic,to nie musisz wymieniac płytki :-)
  • Poziom 9  
    :) fajnie ale moze wiesz jak go naprawic??dodam ze tel byl po zalaniu za pomoc z gory dziekuje
  • Poziom 20  
    He,he-ja zartowałem z tym naprawianiem-ten czujnik to jest mały magnes i jak go naprawic-namagnesowac?Watpie zeby pomoglo.Wymien plytke i bedzie po sprawie.
    Pozdrawiam
  • Poziom 9  
    klawiatura wymieniona czujnik dziala zamyka temat