Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Renault Megane 1.9dti - przyspieszanie przez 2500obr- gaśnie

28 Sie 2007 15:44 1849 2
  • Poziom 2  
    Witam.Mam spory problem z megane 1.9dti .Podczas przyspieszania ,w momencie gdy silnik przechodzi przez 2500obr.silnik gaśnie.Podczas delikatnego dodawania gazu przy 2500obr. nie dzieje się nic. Powyżej 2500obr. można dawać gaz do dechy,wszystko jest ok, tylko obrotomierz skacze.Serwisy nie mogą dać sobie rady,jeśli ktoś może pomóc ,bardzo proszę
  • Poziom 14  
    nie napisałes przede wszystkim który rok auta, a ma to bardzo duze znaczenie. Jeżeli jest to juz system Common Rail, to najprawdopodobniej masz problem z ciśnieniem paliwa na listwie, ale żeby rozwiac wszelkie wątpliwosci musisz znalezc pożądnego diagnoste, tego auta miernikiem nie naprawisz.
  • Poziom 2  
    megane combi stary model rok prod. 2003 silnik 1.9dti 80KM
    Miałem już ten problem 2 lata temu,po przyjeździe z Hiszpanii ,komp. pokazał uszkodzony czujnik pr. obr. lecz to nie było to.w dwóch serwisach nie mogli znaleźć przyczyny.Wymieniłem filtr paliwa(w odstojniku była galareta) i wszystko powróciło do normy. znowu wróciłem z wakacji z Hiszpanii i znów stało się dokładnie to samo.Filtr paliwa wymieniony(był czysty)Od ostatniej awarii przejechałem 45000km.