Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Kserokopiarka Canon PC-7 jak uzupełnić toner?

rzemyk 29 Aug 2007 16:38 1293 5
    rzemyk
    Level 10  
    Witam mam takie pytanie posiadam kserokopiarke canon pc-7 lezy ona juz u mnie troche w szafie bo skonczyl sie w niej tusz. Orginalny caly toner kosztuje okolo 200 zl do niej a na allegro znalazlem proszek do uzupełniania tonera. http://allegro.pl/item227861041_toner_canon_fc_pc_e30_a30_150g_szok_cenowy_.html chem to kupic ale narazie nie wiem jak sie uzupelnia toner i czy jest z tym duzo grzebaniny. Wielkie dzieki za odpowiedz
    Kamery 3D Time of Flight - zastosowania w przemyśle. Darmowe szkolenie 16.12.2021r. g. 10.00 Zarejestruj się
    anty35
    Level 26  
    Jest trochę pracy przy regeneracji,(trzeba uważać na bęben i listwy,wałek magnetyczny itp.) lepiej poszukaj instrukcji.
    primary
    Level 17  
    Witam
    Jak nie masz doswiadczenia to kup nowy lub po regeneracji, szkoda twoich nerwow.

pozdrawiam
    rzemyk
    Level 10  
    Ja wlasnie wole zrobic to sam tylko potrzebuje jakas instrukcje ale nie moge jej nigdzie znales jak by ktos mial i po polsku to bylbym bardzo wdzieczny
    rzemyk
    Level 10  
    wielkie dzieki znalazlem tylko ze po angielsku jak by posiadal ktos po polsku bardzo ale to bardzo bylbym za to wdzieczny