Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Przełącznik honeywell do pieców dwufunkcyjnych Termet

tomfra 12 Nov 2003 19:27 1587 1
    tomfra
    Level 11  
    Mam piec dwuobiegowy Termet w którym zastosowano mikroprzełącznik Honeywell V5D010BB.
    Szukam teraz gdzie można kupić coś takiego lub jaki powinien byc zamiennik (objawy : klejenie styków nie rozłącza sie i podgrzewa wodę do 100st.C)
    jesłi to by ułatwiało to mam kod UNSPSC : 30211905 , UNSPSC Commodity : 30211905 Snap switches. te informacje ze strony honeywella

W pliku honywell.zip jest datasheet tego wyłącznika i jemu podobnych (3 szt.) to jest kopia ze strony honeywell-a
    Ethernet jednoparowy (SPE) - rozwiązania w przemyśle. Szkolenie 29.09.2021r. g. 11.00 Zarejestruj się za darmo
    ARGAMEDON
    Level 23  
    Słuchaj przyjacielu ja ten temat przerabiałem, mikrowył. przełącza tylko woda -centr. ogrzew., a uszkadza sie w nim magnes który przyciąga membranę.Wymieniałem z powodu j.w. Jesli chodzi o to że temp. rośnie powyżej 100 st C i piec się wyłącza też to przerabiałem ,jest to za niskie ciśnienie w naczyniu z tyłu pieca trzeba dopompować
    pompką w instrukcji pieca o tym pisze chyba 1 lub1,5 atm mierz wskażnikiem przy pompce samochodowej, którą bedziesz pompował powietrze do zbiornika(może być uszkodzony zawór)Pozdrawiam JK