Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

MITA DC-1560 nie widzi papieru w kasecie!

31 Sie 2007 13:42 1073 4
  • Poziom 17  
    Witam.

W Micie 1560 włożony jest papier A4 do kasety i mimo to kopiarka go nie widzi. Wyświetla tylko format B4 i miga dioda z kasety. Podajnik boczny działa poprawnie.
    Sprawdzałem czujnik zamknięcia kasety miernikiem i jest dobry. Co może być tego powodem ? Może to kwestia kodów? Czekam na sugestie!

Pozdr
  • Poziom 11  
    Witam! Proszę wyciągnąć kasetę i sprawdzić czy znajdują się pod nią jakieś pogniecione kartki.Jeśli tak to je usunąć i po kłopocie.Pozdrawiam.
  • Poziom 17  
    Kolego to była pierwsza rzecz, którą sprawdziłem. Nic nie było pod kasetą.
  • Poziom 27  
    Nie wiem czy dobrze pamiętam ale chyba w tych maszynach format papieru ustawia sie z panela operacyjnego.Wciskasz klawisz wyboru podajnika i trzymasz az zaczna migać formaty,ustawiasz A4 i zatwierdzasz startem.Mam nadzieje że pamięć mnie nie zawiodła,dawno juz ich nie widzialem.
    Pzdr
  • Poziom 15  
    Sir Charles napisał:
    Nie wiem czy dobrze pamiętam ale chyba w tych maszynach format papieru ustawia sie z panela operacyjnego.Wciskasz klawisz wyboru podajnika i trzymasz az zaczna migać formaty,ustawiasz A4 i zatwierdzasz startem.Mam nadzieje że pamięć mnie nie zawiodła,dawno juz ich nie widzialem.
    Pzdr

dokladnie tak jak mowisz,najczesciej klienci przestawiaja format,
    a potem sa takie objawy jak zaciecia,wycinanie krawedzi itp.......