Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Mikrofony bezprzewodowe Shure...

Davis117 31 Aug 2007 15:18 3033 5
    Davis117
    Level 10  
    Witam.
    Mam mozliwość kupna mikrofonu bezprzewodowego Shure TV58D (true diversity, VHF, mikrofon Shure SM58) w USA za niską cenę. Czy moge taki system kupic? Jaki zakres czestotliwosci w VHF jest dopuszczalny w Polsce? Jezeli chodzi o zasilacz to czy wystarczy go wymienic na napiecie 230V (w USA jest na 120V). Co byscie zrobili na moim miejscu? Prosze o odpowiedz.
    Pozdr.
    Michał_wa
    Level 20  
    jak dobra cena to brać , można kupić przejściówke z 120V/220V jeżeli jest to w miare nowy mikrofon to juz pewnie jest na nowych częstotliwościach
    Davis117
    Level 10  
    Jest to nowy mikrofon ze sklepu tylko ze stary model(seria T jest serią ktora wyszla cos kolo 2000 roku-nie jestem pewien) slyszalem tez ze mozna w polsound zakupic zasilacz na nasze napiecie. Odbiornik czy w USA czy w Europie jest ten sam tylko zasilacz inny czy sie mylę? Ale w tym sklepie do wyboru są odbiorniki w roznych czestotliwosciach i nie wiem jaka jest odpowiednia (czy moze nie ma znaczenia jaka czestotliwosc jest uzywana??) Prosze o pomoc. (cena zestawu to w przeliczeniu na złotowki 700 zł)
    Pozdr.
    Michał_wa
    Level 20  
    masz do kupienia zestaw czyli mikrofon z nadajnikiem plus odbiornik?
    William Bonawentura
    Level 32  
    Davis117 wrote:
    Witam.
    Mam mozliwość kupna mikrofonu bezprzewodowego Shure TV58D (true diversity, VHF, mikrofon Shure SM58) w USA za niską cenę. Czy moge taki system kupic? Jaki zakres czestotliwosci w VHF jest dopuszczalny w Polsce? Jezeli chodzi o zasilacz to czy wystarczy go wymienic na napiecie 230V (w USA jest na 120V). Co byscie zrobili na moim miejscu? Prosze o odpowiedz.
    Pozdr.

Z tego co wiem już żaden. Dlatego na rynku nie ma sprzętu z legalnym CE na VHF. Nawet Alphardy są już na UHF. A zasilacz do odbiornika to zazwyczaj zwykła jednonapięciwa niestabilizowana "wtyczka" na napięcie ok.12V więc kupisz coś za 20zł.
    Davis117
    Level 10  
    tak caly zestaw nadajnik z SM 58, odbiornik T4A, walizeczka, uchwyt na statyw. Podaje link do strony sklepu z ktorego zamierzam kupic Mic'a http://www.djtronix.com/shuretv58d.html.
    Pozdr.

Dodano po 8 [minuty]:

Z wypowiedzi kolegi rozumiem ze na rynku nie ma juz systemów VHF z CE, (czyli nie moge go kupic i uzywac w Polsce? )A wszystkie systemy VHF sprzedawane w polskiech sklepach są sprzedawane bez CE ?Nie rozumiem zabardzo :(
    Pozdr.