Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Dlaczego przy podbicu bass-u charczy?Odtarzacz mp3 DMP-341V

01 Wrz 2007 19:31 1413 4
  • Poziom 13  
    Witam. Moim jak wyżej w temacie nie wiem i nadal nie moge pojąć dlaczego jesli w ustawieniach equalizera dam na inne ustawienie to charczy dziwek w słuchawkach, mało tego tak amo jest przy podpięciu np do radia samochodowego jako źródło sygnału. Po drugie : jeśli już chcę podbic bass to muszę przyciszyc w skali 1-15 np na 9. Po drugioe po dlugim okresie służenia mój playerek zacząl się dziwnie zachowywać. Po wgraniu plików mp3 . Nie odczytuje żadnych praktycznie a czasami odwtorzy ale pierw muszę przeleciec z kilakanascie utworow zeby "zaskoczył". Dając na przemian na pause-play(w przypadku gdy nie odtarza mp3 tylko pokazuje tutual piosenki) mam np czas :1 sek daje play wyskakuje mi 34sek, pauza-play i zamiast ruszyc od momentu kiedy zatrzymałem utwor on pomija jak gdyby dobra czesc utworu , raz wiecej przeskoczy a raz mniej...Kolejna sprawą jest to że dostrzeglem pewien szczegół: Jesli usunę wszystkie utwory mp3 z odtwarzacza a nastepnie wgram je od nowa na odtwarzacz to po odpięciu go od kompa i po zalaczenoiu odtwarza pliki mp3 tak jak nalezy lecz problem sie pojawia po paru parunastu minutach. Jesli odtwarza jakis plik to wiem ze jesli dam tak aby jeszcze raz odtworzyl ten plik to...odtwarza dam kolejny utwor to juz nie odtwarza go dam wstecz odtarza ten poprzedni co zaskoczyl...a czasem ani tego ani tamtego nie odtworzy...jest to denerwujace odtarzacz ma jakies 2 latka i do tej pory słuzyl,. Dalem formatowanie pamieci i dalej jest problem a szkoda bo teraz lubie posluchac muzyki ktora mi sie podoba i nie ma jak ...szczegolnie w aucie poprzez radio (mp3 + kaseta adapter). Odtarzacz jest firmy Jack . Model to DMP-341VR. Jest caly wielkosci podwojengo szescianu (taki ma ksztalt). Pojemnosc to 256MB. Prosze oczywiscie o waszą pomoc...
  • Poziom 13  
    Hej. Kiedyś był to napewno porządny sprzęt bo zaplacilem za niego ponad 240zł...kiedyś... a teraz to sie ma taki juz za 30zł?:>. Nadal proszę o pomoc bo powyższa odpowiedź dużo mi nie zasugerowala a tracić pieniędzy nie będe na nowy bo z tym można zrpboc użytek i naprawić go...Możę ktoś wie , zna sposób na wgranie nowego oprogramowania? Może nawet jakiegoś lepszego niż seryjne?Proszę o pomoc.
  • Poziom 17  
    Co do problemu basu. Niestety wzmacniacze w takich odtwarzaczach nie są zbyt dobre. Przy ustawieniu większego basu następuje przesterowanie wejścia i pojawiają się zniekształcenia na wyjściu.
    Co do sprawy dziwnego zachowania się wzmacniacza to problem może leżeć w pamięci odtwarzacza. Niestety wydaje mi się, że jego czas się kończy. Spróbuj go sformatować pod windowsem.
  • Użytkownik usunął konto