Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Jak odbierac cyfrowy polasat na dwóch telewizorach?

kari_117 01 Sep 2007 20:06 6902 5
    kari_117
    Level 1  
    Witam!
    Niedawno kupiłem zestaw cyfrowego polsatu (dekoder marki samsung DSB- S305G oraz antenę satelitarna). Mam w domu dwa telewizory ale nie wiem co zrobić by odbierać cyfrowy polsat na oby dwóch.
    Z góry dziękuje.
    pajo21
    Level 35  
    Można rozdzielić sygnał ale będziesz oglądał na dwóch TV ten sam program.NIe ma innej mozliwości.Poza tym temat poruszany na forum z 4926 razy.
    gienek 1
    Level 18  
    Witam!
    Polsatu nie da sie podzielić jak np. Cyfrę+, na 2 telewizorach mozna oglądać.......ale ten sam program podłączając drugi tv na euro VCR. Zeby działały niezależnie trzeba dokupić drugi abonament ( może np. tani mini za 9.90 ) i zmienić konwerter na twen.
    Pozdrawiam,
    Gienek.
    any56
    Level 39  
    Z tyłu dekodera dostępne są dwa złącza SCART.
    Musisz jednak zauważyć, że odbiorniki TV będą odbierały ten sam program (do którego wstrojony jest odbiornik satelitarny).
    marcin.baczewski
    Level 13  
    Witam. Sygnał np. z cyfry da się rozdzielić na dwa telewizory za pomocą spiltera Jak jest w przypadku polsatu nie wiem, ale chyba też się da. Można na dwóch telewizorach oglądać niezależne kanały. Potrzebujesz spilter i drugi tuner z czytnikiem kart, lub jeśli masz tuner bez czytnika można podłączyć czytnik zewnętrzny. Poczytaj na http://forum.dvhk.pl tam jest w trochę na ten temat.
    Pozdrawiam :D
    pajo21
    Level 35  
    marcin.baczewski wrote:
    Jak jest w przypadku polsatu nie wiem, ale chyba też się da.

Jak nie wiesz to nie pisz że sie da,bo sie nie da.