Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

audi a6 2.5 tdi v6 - kopci po rozgrzaniu

artur23 02 Sep 2007 11:50 2819 6
    artur23
    Level 2  
    witam panowie,mam audi a6 2.5 tdi v6 i mam problem,jak samochod jest zimny jest wszystko ok.ale jak juz zlapie swoja temp. silnika strasznie kopci mi z rury wydechowej,co to moze byc???? audi jest z 98roku i ma przejechane 160.000tys
    rx7hew
    Level 16  
    Trzeba podpiąć kompa. Powiedz czy są tego jeszcze jakieś inne objawy, może kopci i do tego traci moc. Różne mogą być tego przyczyny
    artur23
    Level 2  
    wlasnie moc jest taka jak byla,nie mam pojecia co z nim jest nie tak

Dodano po 16 [minuty]:

auto jest po stluczce,ale to tylko sprawy blacharske,silnik nie byl ruszony,nie wiem o co w tym chodzi,poniewarz jak jest zimny jest wszystko ok,dopiero jak sie zagrzeje to kopci,slszalem o jakiejs kostce ktora moze wykryc komputer i tylko przez komp mozna usunac ten blad

Dodano po 54 [sekundy]:

auto jest po stluczce,ale to tylko sprawy blacharske,silnik nie byl ruszony,nie wiem o co w tym chodzi,poniewarz jak jest zimny jest wszystko ok,dopiero jak sie zagrzeje to kopci,slszalem o jakiejs kostce ktora moze wykryc komputer i tylko przez komp mozna usunac ten blad
    zbyszek_be2
    Level 12  
    bardzo kopci to pojęcie względne
    temat przerobiony w innej A6 najpierw musisz być pewny że masz sprawny przepływomierz i właściwie ustawioną pompę wtryskową następnie zaślepiony odpowiednik ZHS dla dizla no i paliwo jedz na zachód i zatankuj coś porządnego a nie odpady po ropie
    Itek
    Level 20  
    Sptawdz dokładnie zasilanie powietrzem i czy nie ma dziury w układzie potem czy jest właściwe doładowanie bo wygląda że jego brak
    artur23
    Level 2  
    mieszkam w angli,auto jezdzi na paliwie shella wiec chyba jest dobre,interesuje mnie tez tak zwana przekladka kierownicy na polska strone,ile to kosztuje i czy wogole sie oplaca,tak pytam jesli ktos wie...