Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Szkolenia programowania sterowników S7 - ENCON we Wrocławiu

peace_maker 03 Sep 2007 14:31 2957 7
SterControl
    peace_maker
    Level 12  
    Witam !!
    Zastanawiam się nad wybraniem na szkolenia z programowania sterowników S7, czy ktoś był na tych we Wrocławiu w ENCON-ie, a może gdzie indziej ??

Proszę podzielcie się radami oraz doświadczeniami.

Dziękuję i pozdrawiam
  • SterControl
  • SterControl
    Maly
    Level 32  
    Witam
    W Intexie w Gliwicach byłem już na kilku-nastu różnych szkoleniach. Zawsze byłem zadowolony. Mają wysoki poziom, a nawet po szkoleniu mozesz siędo nich zwrócić o pomoc. Wypowiadali się różni uczestnicy, którzy jeździli po wielu firmach i zawsze Intex wypadał najlepiej.
    Bynajmniej nie jest to reklama. :)
    z.malicki
    Level 14  
    Witam

Byłem na szkoleniu w ATEMPOLu w Piekarach Śląskich. Jestem zadowolony. Jeśli chodzi o INTEXa to widziałem tylko ich materiały szkoleniowe, stoją na wysokim poziomie.
    Nie wiem czy teraz nie skłamie, ale ATEMPOL ma certyfikat od Siemensa na prowadzenie szkoleń, nie wiem czy INTEX ma coś takiego, zdaje się że w przeszłości nie miał.
    UFO_79
    Level 13  
    Witam!
    Uczestniczyłem w szkoleniu w ENCON-ie we Wrocławiu w zeszłym roku. Materiały szkoleniowe również są dawane jak w Intexie, jednakże w tej drugiej firmie nie dają certyfikatu na zakończenie szkolenia. Z wiedzą? Hmm, ciężko mi określić, lecz myślę że nie było źle. Z tego co słyszałem (i wielu to potwierdza) jednak w Intexie szkolenia wypadają lepiej.
    Powiem tak: jeśli zależy Ci na wiedzy to polecałbym Intex (sam planuję w najbliższym okresie się tam wybrać aby uzupełnić wiedzę). Minusem jest brak certyfikatu (chyba że w ostatnim okresie coś się zmieniło). Jeśli zaś zależy Ci na papierku (co procentuje na przyszłość:) ) to ENCON.
    Jednak zaznaczam - to tylko i wyłącznie moja subiektywna ocena.
    Pozdrawiam
    Fath
    Level 18  
    Ja tez polecam intex w Gliwicach. Mają duży wybór szkoleń na każdym poziomie. Wykładowcy dokładnie tłumaczą, jest możliwość brania dodatkowych godzin w ramach kursu jeżeli sie czegoś nie rozumie albo chce sie uzupełnić. Po jednym tygodniu kursu podstawowego można spokojnie zająć sie automatyka w małym zakładzie.