Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Astra G Klima -> Climatronic

03 Wrz 2007 14:57 6477 6
  • Poziom 10  
    Witam,
    Mam zalozona klimatyzacje fabryczna Opla w Astrze G, ale zwykłą. Mam od znajomego panel sterowania Climatronic`iem.
    Co trzeba wymienić, bo nie będzie pasowało, co trzeba dokupić itp.
    Wszystko i tak będzie robił mechanik, ale chciałbym wiedzieć.

Z gory dzieki za odp.!
  • Poziom 14  
    odpuść sobie chyba że masz całe auto na sztukę
  • Poziom 10  
    automex napisał:
    odpuść sobie chyba że masz całe auto na sztukę

Majac panel klimatronika slyszalem ze niewiele i tanim kosztem mozna to zrobic, dlatego pytam. Pytalem o to co musze dokupic. A chyba 'odpusc sobie' nie jest czescia od klimatyzacji.
  • Poziom 1  
    jesli odpuścisz sobie juz montowanie samego sterownika to proszę o kontakt,potrzebuję takiej częsci.Sorki za zero porady w mojej wypowiedzi...[/img]
  • Poziom 10  
    Witam,

Odswierze troche temat - szukam i szukam ale nigdzie nie znalazlem - co trzeba miec zeby z oryginalnej oplowskiej klimatyzacji manualnej zrobic climatronic w Astrze 2 - na pewno panel sterowania :) co jeszcze? Fajnie by bylo jakby ktos opisal :) da sie w ogole?
  • Specjalista AGD
    Klimatronik jest powiązany z komputerem silnika kilka czujników temperatury siłowniki regulacji nadmuchów czyli całe sterowanie elektryczne klap czego niema w manualu wiązka elektryczna więc nie jest to takie proste i jest drogą trudną i kosztowną imprezą w zmianie dlatego najlepiej odpuścić to sobie.