Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Simlock u700

03 Wrz 2007 20:13 3208 14
  • Poziom 13  
    Mam pytanie ile może kosztować zdjęcie simlocka do tego telefonu?
  • VIP Zasłużony dla elektroda
    Witam,każdy sam sobie ceny ustala zapytaj w najbliższym serwisie..:D
    jak narazie wiem to nic jeszcze nie robi tego modelu mam najnowsza aktualizacje ns pro i jest ten model na liscie ale tylko mozna go fleshowac no chyba ze wiecie czym go ruszyc
  • Poziom 21  
    Bardzo mocno wydaje mi się ze UST-PRO 2 zrobi simlock. Niejestem pewien na 100%, jutro spojże czy jest opcja unlock ale wydaje mi się że jest.
    to jest wlasnie to ze czego ns pro nie robi to robi UST i na odwrot najlepiej posiadac oba
  • Poziom 26  
    UST tez nie robi locka. Jedynie flash ;)
  • Poziom 13  
    Artech napisał:
    Witam,każdy sam sobie ceny ustala zapytaj w najbliższym serwisie..:D

A zna ktoś dobry i sprawdzony serwis w Bydgoszczy, który miałby takie możliwości?

Pozdrawiam
  • Poziom 28  
    Jesli Ns pro i ust pro2 nie robi to raczej nie zrobisz locka...
  • Poziom 11  
    a wiec tak simloc no problem wgrywsz softa i nie masz simlocka soft U700XXGF1 robilem to ns-pro identycnie z l760 pozdro
  • Spec od GSM
    jakitoo napisał:
    a wiec tak simloc no problem wgrywsz softa i nie masz simlocka soft U700XXGF1 robilem to ns-pro identycnie z l760 pozdro

Nieprawda :D:idea:

Chcac robic te modele ( unlok ) trzeba zakupic Easy Unlokera na dzis.
    Jutro moze wyjdzie jakis update na nspro czy ustpro2, na dzis zima jest w calej rozciaglosci tematu. Ktos wspominal o rockerze legija - lecz to chyba jest nieprawda nigdzie informacji takowej nie moglem znalezc.
  • Spec od GSM
    Stokłosy napisał:
    jakitoo napisał:

Nieprawda :D:idea:

Chcac robic te modele ( unlok ) trzeba zakupic Easy Unlokera na dzis.
    Jutro moze wyjdzie jakis update na nspro czy ustpro2, na dzis zima jest w calej rozciaglosci tematu. Ktos wspominal o rockerze legija - lecz to chyba jest nieprawda nigdzie informacji takowej nie moglem znalezc.

proszę bardzo
    ale i tak nie działa z samsungami z Play'a :( ( sprawdzane na U700 oraz L760 )
  • Spec od GSM
    Moze pierwsze wersje U700 i szly po standardowych komendach. To ze jest w programie U700 i L760 to nic nie znaczy. Z rozmowy wynikalo ze sam dobrze nie wie, bo musial sie spytac programisty. Nadal z nowosciami najbardziej na czasie jest easy unloker. Soft legij nie robi az tak bardzo duzo wiecej niz ns-pro.
  • Spec od GSM
    Stokłosy napisał:
    @Tonk - ok. zrobisz np. U700 rockerem. Ale czy zrobisz U700 - ns-pro ??? NIE - to czemu wklejasz screena z innego urzadzenia niz NS-pro . Co z tego ze robi go rocker. Co to zmienia dla przedmowcy ktory ma ns-pro.

U700 zrob na dzis takze Legij Rocker - choc np. L760 nie robi - info od Legija. Moze tak byc jak z KU800 i furiousem ze pierwsza stara wersja szla direkt unlok. Moze pierwsze wersje U700 i szly po standardowych komendach. To ze jest w programie U700 i L760 to nic nie znaczy. Z rozmowy wynikalo ze sam dobrze nie wie, bo musial sie spytac programisty. Nadal z nowosciami najbardziej na czasie jest easy unloker. Soft legij nie robi az tak bardzo duzo wiecej niz ns-pro.

ale nie chodziło mi o NS pro :) jedynie na dalsza cześć twojej wypowiedzi, a prawda jest taka ze te modele to ciężki temat tak jak piszesz, nawet dla easy unlockera, niestety ale ostatnio tez krzaczki mi czytał, a żonglerka softami nic nie pomogła :(
  • Spec od GSM
    Wiem sorry, niedoczytalem wczesniejszego swojego postu. Lecz to ze model jest w rozsuwanej zakladce to nic nie znaczy. Po update moze i bedzie ruszac. Trzeba czekac no nowe programy. Easy-Unloker podobno robi najwiecej. Zonglerka softami duzo nie pomaga, bo zapewne komendy dla kodow odnosza sie do innych adresow niz adresy ktore rusza wgranie firmware. Odkad podobno elco zaczol pracowac dla samsunga zaczynaja sie dla nas schody. :)