Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Prosz, dodaj wyj徠ek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzi瘯i temu, 瞠 ogl康asz reklamy, wspierasz portal i u篡tkownik闚.

Problem z doborem radia i g這進kami do samochodu.

pacinmarcin 04 Wrz 2007 00:24 2143 4
  • #1 04 Wrz 2007 00:24
    pacinmarcin
    Poziom 2  

Mam problem. Ot鏎z zakupi貫m samoch鏚 i dosta貫m od kumpla za friko taki sprz皻: 2x Boschmann XLR-9949S 400W 6x9cali, G這郾ik Woferowy Alphard SW 803 20cm, wzmacniacz TEC niewiem jaki model ale napisze napisze jutro jak sprawdze (pono 300W <--- "..." :P) i wzmacniacz SOLING MVR2505 2x50W w RMS (pono z mo磧iwo軼i mostku na 1x100W w RMS "niewiem" ) je郵i wiecie co na jego temat to piszcie. Mam 2 dylematy: czy z tego sprz皻u wogule b璠zie sie wydobywa cho 鈔edni dzwi瘯, a drugi taki 瞠 chce wyda do 300 z na radio do samochodu i niewiem na co sie zdecydowa. Wi璚ej niedam bo w ostatnim mialem t ca陰 winde Sonego z tej wy窺zej pu趾i no i niedo嗆 瞠 mi go ukradli to jeszcze zamek w drzwiach zniszczyli a jak sie nieuda這 otworzy to zbili szybe. Prosz o pomoci z g鏎y dzi瘯uje.

0 4
  • #2 04 Wrz 2007 08:11
    czarodziej007
    Poziom 14  

PIONEER DEH-2920MP
    ALPINE CDA-9851R
    Na porz康ne okablowanie do tych wzmacniaczy potrzeba wi璚ej kasy ni ten sprz皻 wart. szczeg鏊nie zwr鵵 uwage na zabezpieczenie pr康owe.

0
  • #3 04 Wrz 2007 16:44
    83pawel
    Poziom 13  

Ten sprz皻 to niewiele mog o nim powiedzie ale chyba nie za 豉dnie zagra a co do radia to poleca bym:
    pioneer deh-2900 albo kenwood kdc.3037
    bardziej bym stawia na kenwooda bo czy軼iej gra przy max i mniej zniekszta販e

0
  • #4 10 Wrz 2007 19:07
    pacinmarcin
    Poziom 2  

Jeszcze jedno pytanko mam Wzmacniacz TEC z tego co sie ju doiwiedzia貫m to dobrea firma ale nieumie znale嗆 jego danych o mocy. Model tego wzmacniacza to TEC 604 SB Napiszcie kto chocia ile to ma na wyj軼iu.

0
  • #5 10 Wrz 2007 19:23
    bagira039
    Poziom 10  

pacinmarcin napisa:
    .......chce wyda do 300 z na radio do samochodu i niewiem na co sie zdecydowa. ........

Mam dla Ciebie tylko jedn rad:
    nie kupuj u篡wanego tylko lepiej do這篡 100z i kupisz s豉bszy ale za to nowy model i z gwarancj.
    Cho nie wszystko co stare to z貫 to trudno znale嗆 dobre uzywane radio, dlaczego a no dlatego ,瞠 wystarczy na drogi spoj瞠 i por闚na prac amortyzator闚 samochodu z prac zawieszenia tacy CD!!
    A je郵i chodzi o radyjko to zaj篡j na allegro i wpisz w wyszukiwarce przedzia cenowy na jaki Ci sta i zawsze co znajdziesz.
    powodzenia

0
  Szukaj w 5mln produkt闚