Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Jak z tego przedwzmacniacza wpiac sie do koncowki mocy ?

04 Sep 2007 14:20 735 8
  • Level 11  
    witam zakupiłem ten przedwzmacniacz http://www.allegro.pl/item231196381_pre_amplifier_inkel_pp_821a.html i chcialbym sie dowiedziec poniewaz nieznam sie. Gdzie wpinam sygnał wchodzacy dajmy na to z komputera... a ktorym wejsciem wpinam sie do koncowki mocy ??Jak z tego przedwzmacniacza wpiac sie do koncowki mocy ? tak aby lewy i prawy kanał grał ?
    Trendy 2021 w branży Internetu rzeczy [Webinar 02.07.2021, g.12.00]. Zarejestruj się za darmo
  • Level 33  
    To jest mikser.
    Kompa wpinasz pod AUX, a końcówkę mocy pod LINE OUT ew. MIXER...
    Pokombinuj, nic sie nie stanie.
  • Level 11  
    tylko mam pewien dylemacik bo w koncowce mocy mam 2X Jack lewy kanał i prawy wiec jak sie wepne z jednej strony to tylko jedna strona bedzie mi grac :] powiadasz ze jest to mixer ? to czemu ktos w aukcji napisał preamp ??
  • Helpful post
    Level 19  
    Bo preamp to jeden przedwzmacniacz, a to jest kilka przedwzmacniaczy w jednym gdzie z każdego wejścia można podać sygnał na wyjście w dowolnej proporcji czyli jest to mikser, widać sam sprzedający nie zna się dobrze na swoim sprzęcie skoro nie wie jak go nazwać
  • Level 11  
    To znaczy ze kabel jack moge dac z line out i mixer na lewy i prawy kanał koncowki i bedzie wszytsko chodziło.. ? dla pewnosci wole sie zapytac :] bo chodzi mi o to zebym z tego "mixera " tak sie podpioł do koncowki aby graly obydwa kanały :]
  • Helpful post
    Level 37  
    Wygląda na to że masz lin out w mikserze na jack stereo a w końcówce na 2 jack mono.Musisz dorobić kabelek który będzie miał jack'a stereo od strony miksera i 2 jacki mono od strony końcówki.Mogą być też cinch bo widzę w końcówce także takie wejścia.Jeśli zrobisz tak jak radzi kolega wyżej że sygnał na jeden kanał końcówki bierzesz z line out a drugi z mikser out wtykiem jack mono to do końcówki dostarczysz sygnał tylko lewego kanału z miksera.
  • Level 11  
    Juz rozumiem wszystko :] wielkie dzieki wszytskim za pomoc uwazam ze mozna zakonczyc ten temacik :]
  • Level 33  
    Nie mówię, że jeden kanał pod LINE OUT a drugi pod MIXER, tylko Oba pod LINE OUT, lub oba pod MIXER, bo co do LINE OUT to jestem pewien, a wydaje mi się, że MIXER to też wyjście ;)
  • Level 37  
    LuckyDj wrote:
    Nie mówię, że jeden kanał pod LINE OUT a drugi pod MIXER, tylko Oba pod LINE OUT, lub oba pod MIXER, bo co do LINE OUT to jestem pewien, a wydaje mi się, że MIXER to też wyjście ;)

Jeśli tak to OK.Moim zdaniem to jest mikser out więc albo-albo, line albo mikser.