Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

SonyEricsson W550i problem z właczeniem czerwona dioda

specgsm 04 Sep 2007 16:46 1110 4
    specgsm
    Level 13  
    Witam
    mam taki problem se w550 wyłaczył sie w rękach nie upadł nie zalał wgrywam softa cruiserem i nie wstaje jedynie miga czerwona dioda przy właczniku chyba jest to uszkodzenie erom ale chchiałbym aby wypowiedział sie ktoś kto już naprawiał taki problem nie udało mi sie znaleźc solucji na naprawę tego uszkodzenia
    pozdrawiam
    Kamery 3D Time of Flight - zastosowania w przemyśle. Darmowe szkolenie 16.12.2021r. g. 10.00 Zarejestruj się
    tino2003
    Admin of GSM Group
    Dobrze myślisz, wszystko wskazuje na uszkodzony erom i trzeba go naprawić po TP fotkę znajdziesz w helpie cruisera. Stawiałem już takie telefony i jest to na 100% do zrobienia.
    newchief
    Level 28  
    Miałem takie naprawy ale w550i nie, w k800i poprostu reapir EROM-cruiserem
    templar78
    User under supervision
    miałem taki podobny problem w k510i,myslalem ze bat, padła próbowałem naładowac, i nic , cos mnie tkneło i naładowałem baterie w zewnetrznej ładowarce(biurkowej) i telefon do tej pory smiga normalnie, problem jest wtedy kiedy bateria jest całkiem wyładowana(na full)co to moze być
    specgsm
    Level 13  
    Dzieki bardzo Panowie za odpowiedz jutro z samego rana zabieram sie do roboty tylko jeszcze kolejnosc wgranie eroma potem full flash tak przynajmniej mi sie wydaje