Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Europejski lider sprzedaży techniki i elektroniki.
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

BROTHER DCP-115 jak z jakością

kortyleski 28 Wrz 2007 18:43 14274 36
  • #31 28 Wrz 2007 18:43
    leo_rex
    Poziom 9  

Witam.

Wczoraj kupilem drukarke Brother DCP 330 c. Jestem nieco rozczarowany...Drukarka blokuje sie na papierze foto o gramaturze 220 g/m2.Dopiero po zastosowaniu papieru 145 g/m2 zaczela drukowac. Wczesniej, grubszy papier blokowal rolki z tylu drukarki.
    Czy mieliscie podobne problemy? Jakiego papieru uzywac do wydruku foto??

Pozdrawiam.

• #32 29 Wrz 2007 15:06
    Marcin Sz.
    Poziom 24  

Xebap napisał:
    Witam!
    Widze, że nikt tego nie próbował.
    A teraz pytanie trochę z innej beczki :)
    Musze zeskanować 100 stron z książki która jest już bardzo stara 1985r. :) czas zrobił swoje i kartki teraz sa już żółte a nie białe.
    Jak teraz zrobić aby ze skanu pozbyć sie tego żółtego tła??
    Gdybym tego nie musiał pózniej drukowac nie byłoby żadnego problemu, ale że musze to pózniej druknąć to troche mi szkoda tuszu aby mi jeszcze całą kartkę na żółto drukował.

Wielkie dzięki za pomoc :)
    Pozdrawiam
    Xebap

XnView
    / Obraz / Mapa Kolorów
    i powinno się udać :) tam można ustawić odpowiedni White Balance :)

Pozdrawiam Marcin

• #33 25 Lis 2007 19:29
    Zdzichu
    Poziom 32  

A co powiecie na model: Brother - DCP-350C czym różni się od DCP-330C?

• #34 24 Gru 2007 15:00
    klisiu
    Poziom 11  

witam , kupilem wlasnie dzis drukareczke brother dcp 135c nastepca 115c

drukareczka wyglada swietnie za taka kase spoko sprzecik , tylko jest jeden mega problem.
    pobieglem odrazu do sklepu kupilem 20 ark. papieru foto active jet 170g
    noi wychodza mi mega beznadziejne zdjecia , gorzej chyba jak na normlanym papierze .

i mam pytanie czy to wina papieru ? czy drukarki , czy moze nie wiemm czego , co radzicie?

• #35 03 Sty 2008 13:44
    kortyleski
    Poziom 40  

Drukuję na mojej 115 na foto i zwykłym papierze, przetrawiła ponad 500 arkuszy wizytówkowego, czasem brystol, koperty nigdy się nie zacieła, jest bardzo oszczędna - naprawde polecam wszystkim!

• #36 18 Sty 2009 08:02
    patita22
    Poziom 14  

Witam! Po kilku latach używania na zamiennikach i tuszach w buteleczkach, moja DCP-115C drukowała wspaniale. Obecnie mam problem z tuszem czarnym. W wydrukach kolorowych czarny zanika, a w czarno-białych drukuje prawie czyste kartki. Tusze są pełne a wielokrotne mycie nic nie pomaga. Czy coś takiego można samemu naprawić, czy oddać do serwisu? Pozdrawiam.

• #37 04 Mar 2009 23:52
    ma1y
    Poziom 2  

Mam problem z konfiguracją urzadzenia poprzez "Remote Setup". konfiguracja kończy się zanim się zacznie, czyli na okienku, w które trzeba wpisać jakieś hasło - nigdzie nie znalazłem informacji jakie to powinno być hasło a "puste" hasło nie działa :(.
    Może ktoś z Was znalazł na to sposób?

Pozdrawiam
    ma1y

Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME