Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Kolumny głośnikowe - wykończenie

zaq111 05 Sep 2007 15:55 2363 9
    zaq111
    Level 16  
    Witam wszystkich :)

Pytanie jest następujące: Gdzie można dostać kratę osłonną na przedni panel do kolumn? Potrzebne mi są cztery kawałki: 2x 80/40 i 2x 20/40 :)

Szukałem na elektrodzie ale nic szczególnego nie znalazłem.

Proszę przede wszystkim o podanie adresów stron sklepów internetowych, bo na stronie dexona są ale trochę nie pasują mi te wymiary :/ - tam są 100/65, a może ktoś zna gdzie byłyby kawałki np. 100/80??? z góry dzięki za pomoc i za zaangażowanie :)

Pozdrawiam :D

Zaq111
    [28-30.06.2022, targi] PowerUP EXPO 2022 - zasilanie w elektronice. Zarejestruj się za darmo
    User removed account
    User removed account  
    Michał_wa
    Level 20  
    hehe fakt , niech podłączy plx 4000 w mostku na jedną wysterowanego na maxa , to na pewno wykończy
    zaq111
    Level 16  
    Nie no z docięciem nie ma problemu, tylko chodzi mi przede wszystkim gdzie można by kupić takie coś oprócz allegro. (trochę sobie nie wyobrażam tej przesyłki...:D) Może by popatrzeć w marketach na takie siatki ?
    Jeśli ktoś z was kupował kiedyś siatkę (o podobnym wyglądzie do tych z dexona lub tego linku z allegro) w jakimś markecie i wykorzystał ją na przedni panel to proszę napiszcie jaki to był market - przyda sie ludziom na przyszłość :)
  • Helpful post
    Robo1111
    Level 13  
    Witam, głównym producentem takiej siatki jest firma"MEVACO" . Centala tej firmy mieści sie w Krakowie przy ulicy Płk. Dąbka 17/Rybitwy 12. tel.0 12 653 05 81. 0 12 653 05 78. Oddziały tej firmy mieszczą sie także w Warszawie i Poznaniu.
    Strona www.mevaco.pl
    Biorąc pod uwage że jesteś z Krakowa to nie będziesz mial problemu z zakupem, jak dobrze pogadasz to Ci ją jeszcze pozaginają tak jak chcesz.
    Mam nadzieje że pomogłem nie tylko Tobie ale i innym.
    Można też pytać w mniejszych sklepach zajmujących się sprzedażą metali kolorowych.
    Pozdrawiam.
    zaq111
    Level 16  
    Dzięki za pomoc Robo1111!!!
    Narazie tematu nie zamykam, może jakieś inne firmy jeszcze ktoś zna :D
    Jeśli tak to piszcie.

Pozdrawiam i jeszcze raz dzięki wszystkim za zaangażowanie :)
    hirogen
    Level 33  
    www.dexon.pl ma kraty ja tam kupuję z wysyłką nie ma problemu przychodzi taka wielka płaska paczka koszt wysyłki w granicy 18-20zł blacha jest całkiem dobrze wykonana zwykle używam z oczkami kwadratowymi bo jest tańsza.

Sprzedaje też case-pack i elestra (oni maja prawie pancerna chyba z 2mm grubości :) ) z tym że u nich drogo za to tną na wymiar i kupujesz ile ci potrzeba
  • Helpful post
    joseph_budrys
    Level 12  
    Castorama. Parę rodzajów blach gr. ok. 1 mm z dziurami kwadratowymi lub okrągłymi o różnych rozmiarach oczek. W Słupsku rozmiar 1x1 m za 92,50 zł sztuka, ale nie tną na mniejsze kawałki. Potem malowanie czarnym Hameraidem za 14 zł puszka 0,4l lub proszkowo ok. 20 zł od sztuki.