Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Poszukuję programu do odtwarzania filmu DVD z pliku ISO

B o n u s 06 Wrz 2007 01:29 29873 10
  • #1 06 Wrz 2007 01:29
    B o n u s
    Poziom 15  

czy istnieje taki program?

chodzi mi o coś takiego że np. kopjuje folder "VIDEO_TS" z płyty filmu na dysk twardy lub rozpakowuje plik obrazu filmu np. ISO, i oglądam ten film z tych plików

coś z funkcją którą posiada każdy ripper konwerter filmów DVD, tzn rozpoznający zawartość płyty i jednocześnie potrafiący z odtworzyć menu filmu (aby sie dąło właczyć język ścieżki dźwiękowej czy napisy) oraz film w pełnej formie z dzwikiem sorround

-1 10
  • #2 06 Wrz 2007 01:42
    monak
    Poziom 14  

Sprawdź allplayera wiem ,że odtwarzałem nim pliki folderu video_ts

0
  • #3 06 Wrz 2007 08:30
    Anonymous
    Użytkownik usunął konto  
  • Pomocny post
    #4 06 Wrz 2007 11:27
    monak
    Poziom 14  

Do virtualnych CD najlepiej "Daemon Tools" - darmowy , chyba, że masz tą opcję w programie do wypalania płytek.

0
  • Pomocny post
    #5 06 Wrz 2007 11:29
    Brick_G
    Poziom 27  

Zamntowanie obrazu w jakimkolwiek napedzie wirtualnym/demonie (alcohol, daemontools czy inne). Co do odtwarzacza - darmowy - Media Player Classic lub platny - Cyberlink Power DVD

0
  • #6 06 Wrz 2007 11:41
    monak
    Poziom 14  

Brick_G zapomniałeś o ukochanym przez wszystkich Windows Media Playerze
    :wink:

0
  • #7 06 Wrz 2007 11:44
    Stingerek
    Poziom 28  

Kolega pisze że skopiował na dysk folder VIDEO_TS

Cytat:

chodzi mi o coś takiego że np. kopjuje folder "VIDEO_TS" z płyty filmu na dysk twardy lub rozpakowuje plik obrazu filmu np. ISO, i oglądam ten film z tych plików

Odtworzysz to absolutnie każdym odtwarzczem nawet bez zadnych kodekow !

Poszukaj w folderze VIDEO_TS plikow o najwiekszym rozmiarze (pewnie okolo 800 do 900MB lub wiecej ) beda to pliki z rozszerzeniem VOB , a to nic innego jak zwykle pliki MPEG :) Klikasz prawym, dajesz Otworz za pomoca.. i wybierasz WIndows Media player i po klopocie.

0
  • #8 06 Wrz 2007 11:52
    Brick_G
    Poziom 27  

Stingerek napisał:
    Poszukaj w folderze VIDEO_TS plikow o najwiekszym rozmiarze (pewnie okolo 800 do 900MB lub wiecej ) beda to pliki z rozszerzeniem VOB , a to nic innego jak zwykle pliki MPEG :) Klikasz prawym, dajesz Otworz za pomoca.. i wybierasz WIndows Media player i po klopocie.

nie polecam tego sposobu poniewaz mozesz nie miec dostepu do wszystkich strumieni w tych plikach - to znaczy: do wszystkich sciezek audio i napisow - ze o menu nie wspomne - korzystaj raczej z plikow .IFO / .BUP w ktorych znajduje sie opis struktury VOBow.

windowsiany media player nie odtwarza dzwieku w formacie DTS i nie zawsze poprawnie obsluguje wszystkie strumienie - rowniez go nie polecam.

0
  • #9 06 Wrz 2007 12:07
    Snakenet
    Poziom 11  

Ja z mojej strony dodam, że bez problemu otworzysz to w PowerDVD ja tak robiłem i myślę, że to był jak dla mnie najlepszy sposób. Z tego co pamiętam chyba SubEdit ?? Dobrze sobie radzi z wieloma formatami w tym pewnie z DVD W power DVD odtworzy Ci po wskazaniu folderu w którym znajduje się plik, więc korzysta ze wszystkich plików.

0
  • #10 07 Wrz 2007 19:49
    B o n u s
    Poziom 15  

rzeczywiscie trzeba stworzyć wirtualny dyskl w deamon tools

0
  • #11 23 Sie 2009 19:55
    kapec
    Poziom 11  

Vlc
    http://www.videolan.org/vlc/
    Wideo LAN. Dobry i darmowy. Ma swoje kodeki i odtwarza ISO i inne. Obsługuje wiele nietypowych formatów i uszkodzone/nieskończone pliki np.: niedociągnięte żeby sprawdzić czy to jest to co chcesz.
    Mam inne pytanie czy jest jakiś program korzystający z systemowych kodeków ponieważ te wbudowane pięknie dekodują na 5.1 ale na wyjścia karty a SPDIF tylko stereo.

1