Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Pro¶ba o identyfikację odtwarzacza MP4

rumpelstylckin 06 Sep 2007 08:11 1423 3
    rumpelstylckin
    Level 13  
    Witam.
    Znalazłem mp4. Zaskoczyło mnie to, że po naci¶nięciu klawisza wł±czyła się. Jedyna wada to brak gniazda słuchawkowego.
    Czy kto¶ nie wie, jakiej jest firmy i ile może kosztować założenie takiego gniazda w serwisie? (Bo to chyba zbyt trudne żeby zrobić to samemu)
    Pozdrawiam!

Pro¶ba o identyfikację odtwarzacza MP4 Pro¶ba o identyfikację odtwarzacza MP4
  • Helpful post
    bibul
    Level 19  
    Witam - wygl±da to na popularnego no-name np. marka mpower. Nie powinno być problemu ze wstawieniem gniazda. O ile nie s± ¶cieżki pourywane, szukasz gniazdka z odpowiednimi gabarytami. Nawet rozstaw pinów nie musi sie zgadzać, choć dobrze żeby tak było. Najlepiej zleć to jakiemu¶ znajomemu jak nie czujesz się na siłach, bo w serwisie zedr± z Ciebie niemiłosiernie, a na koniec sie okaże że bateria trzyma 2 godziny i wtedy będzie zonk :idea:
    Pozdrawiam
    Mariopi
    Level 34  
    Ogólnie gniazdka słuchawkowe w MP-3/4 to faktycznie ich "pięta Achilesowa", ale wymiana nie jest zbyt skomplikowana.

Kurcze strzeliłem gafę - w rzeczy samej kolego jest to biała kartka. Wizyta u okulisty wskazana :)
    krzysiekdr
    Level 13  
    kolego to obok to jest przod mp4 obok jest wylaczony wlasiwy a to biale to jest po prostu kartka pod spodem:)