Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Program do czyszczenia rejestru

kaska251 07 Sep 2007 14:47 1455 11
    kaska251
    Level 10  
    Witam jaki byście polecili polski i nie trudny w obsłudze program do czyszczenia rejestru.
    Gretryk
    Level 12  
    Ja używam Easy cleanera prosty programik w obsłudze i dużo funkcji ma no i jest Po polsku dobry też jest CCleaner
    Gretryk
    Level 12  
    A jest on po polsku bo go użyłem, ale miałem po angielsku
    Snakenet
    Level 12  
    Jest spolszczenie, zajmuje 2.07 MB do wersji 6.0.2311
    kaska251
    Level 10  
    jest ich tyle że niewiadomo który dobry i który wybrać
    Snakenet
    Level 12  
    Pozycja jaką zaproponował Gretryk też jest dobra. Nie wiem ale ja bym użył, któregoś z tych dwóch jakie zaproponowaliśmy :)
    tzok
    Moderator of Cars
    W ogóle nie polecam narzędzi tego typu, i tak trzeba wiedzieć co się robi i tak, a jak się wie to wystarczy regedit i nie potrzeba żadnych innych programów...
    Większość tych programów w rękach niedoświadczonego użytkownika niestety może wyrządzić sporo złego.
    Snakenet
    Level 12  
    tzok wrote:
    W ogóle nie polecam narzędzi tego typu, i tak trzeba wiedzieć co się robi i tak, a jak się wie to wystarczy regedit i nie potrzeba żadnych innych programów...
    Większość tych programów w rękach niedoświadczonego użytkownika niestety może wyrządzić sporo złego.

No tak ale są programy, które bardziej i mniej szkodzą. A wiadomo po co byłby te programy, jakby ludzie niedoświadczeni nie czyścili rejestru a Ci dośw. czyścili ręcznie ?

Ale tzok tutaj popieram. Zawsze lepiej jest samemu coś zrobić, z większością spraw tak jest.
    Jack14
    Level 37  
    Nie jest w języku polskim (i nie darmowy) ale bardzo prosty w obsłudze.

Registry Mechanic.
    c0met
    Level 12  
    myslalem zeby zalozyc nowy temat ale zapytam juz tutaj na wylocie jak wyczysic rejestr recznie?Moglby mi ktos to opisac?
    Snakenet
    Level 12  
    musisz wiedzieć co jest zbędne, co szkodzi itd. Wchodzisz do rejestru: Start -> Uruchom -> wpisz:"regedit" i masz
    olfork
    Level 23  
    Podobnie jak Jack14 uzywam Registry Mechanic i uwazam ze jest bardzo dobry, w dodatku prosty w obsludze i szybki.