Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Europejski lider sprzedaży techniki i elektroniki.
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

kabel USB-->miniusb ;/ nie wiem oco chodzi...

johnson255 09 Wrz 2007 11:19 5133 4
  • #1 09 Wrz 2007 11:19
    johnson255
    Poziom 17  

Witam...

miałem Kabel USB-->[chyba mini usb, do kamerki] z tym że końcówka mini usb została połamana :/ przez mojego bracholka... o uciąłem ją i postanowiłem zrobić sobie kabelek do V3 bo akurat miałem końcówkę mini usb... z tym że końcówka mini usb do v3 a do kamerki sie różniły, ale to tak na marginesie żeby wszystko było wiadomo bo ciągle mini usb i mini usb... ;pp
    no i dobra spiąłem razem te dwie końcówki... według kolorów
    czerwony-----czerwony
    zielony-----zielony
    biały------biały
    czarny------czarny

wcale dużo ich tam nie ma ;p VCC, D-, D+, GND ... no i ku mojemu zdziwieniu komputer v3 nie rozpoznaje... [w ogóle nic nie pojawia sie żeby rozpoznało coś... tak jakbym nic nie włożył pod port] a końcówka mini usb pod telefon pochodzi z zestawu głośnomówiącego właśnie od V3... zestaw działał normalnie, wszystko śmigało... tak samo kabel usb pod kamerką śmigał...

a byłem właśnie u kolesia i ma ipoda z tym samym kabelkiem...
    UBS typ A-->miniusb [TYP B] i jak podłączam V3 to komp normalnie rozpoznaje telefon i od razu wyskakuje że znaleziono nowy sprzęt V3...
    a mnie już szlak trafia jak mi ten kabel nie chodzi...sprawdzałem tez go na swoim ipodzie i też winda nic nie widzie...
    może sie dziwicie ze mam ipoda a nie mam właśnie tego kabelka ;p heh... wczoraj kupiłem właśnie Thomsona lyra PDP2812 5GB ;P za 20 złoty całkiem rozebrany jako szmelc... wystarczyło wymienić diodę na zasilaniu bo jakiś inteligent pewnie próbował podłączyć odwrotnie zasilanie i dobrze ze była tam ta dioda i to ona sie spaliła...

to są muzgi Very Happy

wiem ze lepiej było by sie zaopatrzyć po prostu w taki kalebel ;pp no ale jeszcze nie teraz... :D
    wiec jakby ktoś mógł mi w jakiś sposób pomóc, powiedzieć oco tu kaman, to dziękuje z góry ;]]

• #3 09 Wrz 2007 11:39
    johnson255
    Poziom 17  

no już się biorę za to ... dzieki ;]] zaraz napisze o co kaman... czy działa ;]

• #4 09 Wrz 2007 11:45
    orson-pl
    Poziom 16  

Kabel USB może zawierać elektronikę, nie wszystkie kable są takie same.

• #5 09 Wrz 2007 13:07
    johnson255
    Poziom 17  

jest ;]] już zrobiłem... kurde tu w ogóle kolorki były zamienione ;P
    wszystko już śmiga... jeżeli ktoś by chciał sobie zrobić taki kabelek to proszę bardzo... instrukcja mojego autorstwa xDD

kabel USB-->miniusb ;/ nie wiem oco chodzi...

mam nadzieję że sie kiedyś komuś przyda ;]]

pozdrawiam...

Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME