Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Jaką kupić lodówkę/lodówko-zamrażarkę?

11 Wrz 2007 22:47 4456 3
  • Poziom 2  
    witam wszystkich i mam jak dla mnie wielki problem a mianowicie chodzi mi o to że chce kupić lodówkę taką do 1400 złotych żeby miała zamrarzalnik na dole nailepiej trzy szuflady i wysoka od 160 do 180 cm.chcę żeby była dobrze wykonana i trwała i niedroga w eksploatacji. W sklepach jest tyle modeli że ja niemam pojęcia która jest warta uwagi a i panom doradzaczom którzy doradzają w sklepach nie bardzo ufam bo przecierz im chodzi o to żeby opchnąć towar. Bardzo proszę o pomoc
  • Poziom 18  
    Poszukaj po hurtowniach LG No-Frost. Nie ma agregatu, nie trzeba jej nigdy odmrażać. Ma komore szybkiego zamrażania (-42C). Komorę ze stałą temperaturą 0C. Program wakacyjny itp. Ale co w niej takiego magicznego? Nie słychać jej wcale. Jest wiele marek innych niż LG z NO-Frost. Precz z agregatami !!!!
  • Poziom 2  
    murgrabia napisał:
    Poszukaj po hurtowniach LG No-Frost. Nie ma agregatu, nie trzeba jej nigdy odmrażać. Ma komore szybkiego zamrażania (-42C). Komorę ze stałą temperaturą 0C. Program wakacyjny itp. Ale co w niej takiego magicznego? Nie słychać jej wcale. Jest wiele marek innych niż LG z NO-Frost. Precz z agregatami !!!!
    Kupiłem LG No Frost moim zdaniem ma ona agregat bo wyrażnie słychać jak pracuje. Ale ważne to że jestem z niej zadowolony ale czas pokarze
  • Poziom 18  
    Będziesz zadowolony , pewnie że słychać jak pracuje i jeszcze się grzeje ale to wszystko jest normalne.