Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

TV Grundig Arcance MF 55-2502/8Top

zdzichu58 12 Sep 2007 02:14 2705 2
    zdzichu58
    Level 16  
    Muszę dokonać regulacji tego TV (jak w temacie),lecz nie mogę uruchomić trybu serwisowego.Przeszukałem forum,lecz nie znalazłem nic pasującego w sposobie wejścia w tryb serwisowy w tym odbiorniku.W menu użytkownika nie ma opcji "Service Code".Inne sposoby ze znalezionych porad też nie dają efektu.Nadruk na płycie jest taki:KX1.190-04 Beko Elektronik.
    Procesor to:VCT49X3F P2 F1 00
    na naklejce:SK 1256 G-03
    K1-GRUNDIG
    Może ktoś z kolegów spotkał się z tym problemem?Czy nie potrzeba tutaj pilota serwisowego,jak to czasem bywa w TV Beko?
    zdzichu58
    Level 16  
    Dziękuję koledze Mirek Z.za podpowiedż,lecz nie zwrócił uwagi,iż piszę ,że w menu użytkownika nie ma opcji "SERVICE CODE" i dlatego nie ma możliwości skorzystania z tej podpowiedzi.
    Kolega ma problem językowy - Service code to nie opcja, tylko podane cyfry - 8500. ;) [Mirek Z.]
    Dodano po 1 [godziny] 46 [minuty]:

Problem rozwiązany.Wejście do trybu serwisowego:z pilota przyciskiem "i" wchodzimy do menu głównego i teraz wpisujemy 8500 (bez szukania opcji service code ).Pełny opis funkcji trybu serwisowego opisany jest w S.E.nr 4/2007 str. 53.
    Jeszcze dodam,odbiornik startuje na czystej pamięci.
    Dziękuję za zainteresowanie moim tematem,zamykam temat.