Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Radio Blaupunkt Toronto MP73 - jak karta?

showmen 12 Wrz 2007 13:04 1773 4
  • #1 12 Wrz 2007 13:04
    showmen
    Poziom 9  

Jestem posiadaczem radia Blaupunkt Toronto MP73 i nie wiem jakiej pojemności największej moge kupić karte MMC/SD. Wiem, że czyta bezproblemowo SD 512MB. Chciałbym aby była to dość szybka karta (cena nie gra roli) i największej pojemności. Wiem, że takie założenia spełniają karty SD bo są nowsze. NAPEWNO RADIO OBSŁUGUJE TYLKO FAT 16 CZYLI CHYBA ??? FAT 32 NIE PODEJDZIE I KARTY TYPY SD SDHC ?

Prosze znawców o rade o raz użytkowników tego radia jak i radia Blaupunkt LOS ANGELES MP72 bo jest prawie takie samo.

0 4
  • #2 12 Mar 2008 11:24
    adadur
    Poziom 11  

czy kolega znalazł działającą kartę?

0
  • #4 26 Mar 2008 09:00
    adadur
    Poziom 11  

Panowie karty SD ruszą w radiu jeśli są sformatowane na FAT16!!! W Windows XP mamy możliwość formatowania FAT i FAT32 i po formatowaniu na FAT karty nie chodzą i pojawia się error. Kartę należy sformatować na FAT16 np. w Windows 98/98SE ja unikłem specjalnie instalacji tego wiekowego systemu i sformatowałem kartę w aparacie fotograficznym KODAK a w Windowskie XP już wykasowałem narzucone katalogi. Teraz znacznie szybciej działają MP3 niż z CD.

0
  • Pomocny post
    #5 26 Lip 2008 17:48
    _hary_
    Poziom 11  

Karty SD chodzą, ale trzeba je sformatować, ja użylem tego programu. Sformatowałem kartę 1 GB i wszystko działa!!!

0
  Szukaj w 5mln produktów