Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Fleszowanie Samsunga S401i (UST Pro2)

Cyrano 14 Sep 2007 11:22 1103 8
    Cyrano
    Level 18  
    Czy pliki na supporcie UST w katalogu S401 są przeznaczone dla S401i? Przefleszowałem już telefon 2 razy, wszystko teoretycznie odbywa się poprawnie, a wydaje mi się, że oprogramowanie pozostaje bez zmian... Prosiłbym o jakąś wskazówkę. Dzięki za pomoc!
  • Helpful post
    tomekgo2
    Level 12  
    na ust sa pliki do S401i z tego co pamietam ale polaka tam nie ma jeszcze.
  • Helpful post
    RAJUS
    Level 21  
    a to ciekawe bo ja tam nie widze takiego katalogu chodz mi o s401i
    kiedys mialem taka sluchawke i te flashe od s401 mi nie chcialy sie wgrac, wogole zgralem najpierw soft i zajmowal cos okolo 190mb
    Cyrano
    Level 18  
    W katalogu są dwa flesze - ten S401_02_BWFH1.zip po wczytaniu jest wyświetlany jako zawierający polski, ale po wgraniu nie widzę żadnych zmian. Po wgraniu drugiego S401_PAGB3.zip okazało się natomiast, że pojawiły się języki bułgarski i grecki czyli wynikałoby z tego, że flesze do s401 i s401i są te same? A może ktoś posiada takiego flesza pod UST?
  • Helpful post
    Artech
    VIP Meritorious for electroda.pl
    S401_02_BWFH1.zip (Size: 29.08 mb) S401_PAGB3.zip (Size: 27.85 mb)

są takie dwa pliki , w rozpisce kabli ust selector jest s401i a już na suporcie leżą s401... hym dziwne

sprawdż wersje w tel co to za model *#1234#
    Cyrano
    Level 18  
    Pojawia się to: S401BWFH1, bo było ostatnio wgrywane...
  • Helpful post
    Artech
    VIP Meritorious for electroda.pl
    i na naklejce pod bateria tez masz s401 , jak tak to przwidłowo, zrób resety po fleszu , unlok po flesz , a wogle jaki masz problem ??
  • Helpful post
    tino2003
    Admin of GSM Group
    Tak czy inaczej polaka do tego modelu nie ma :)
    Cyrano
    Level 18  
    Problem to polski i czy do modeli s401 i czy s401i jest ten sam flesz. Nareszcie wyjaśniło się, że przynajmniej, że polskiego nie ma ;-) Dzięki.