Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Honda Civic 1.4 , 95r. czy da się "wymigać"?

Wojtek_b21 14 Sep 2007 15:25 14530 7
    Wojtek_b21
    Level 16  
    Civic 1.4 model (95-2000r.) 3 drzwi, po zmostkowaniu kostki 2-pinowej powinna zacząć migać kontrolka na desce rozdzielczej od awari silnika niestety zapala się tylko kontrolka SRS. Obok złącza 2-pinowego jest złącze 3-pinowe ( okolice schowka). Czy ten model hondy da się wymigać tak jak modele starsze czy w tym typie jest to nie możliwe.
    Pozdrawiam i czekam na pomoc.
    viper555
    Level 39  
    Wszystkie modele wyprodukowane po 1992r. posiadające dwa styki w złączu diagnostycznym powinny się dać zdiagnozować kodami błyskowymi. Chyba że źle przeprowadzasz procedurę. Ma być - włączyć zapłon i zmostkować styki.P
    Wojtek_b21
    Level 16  
    Robiłem tak: zwora- stacyjka i tak : stacyjka -zwora , w jednym i drugim przypadku objaw ten sam - zapalenie na stałe kontrolki SRS ( po wyjęciu zwory kontrolka gaśnie).
    viper555
    Level 39  
    Mam nadzieję że nic nie podłączałeś w kostce 3-stykowej bo w niej nie wolno nic zwierać.P
    Wojtek_b21
    Level 16  
    Kostka 3-pinowa nieruszana.
    bartek_j
    Level 35  
    A czy kontrolka od silnika zapala się wogóle, np po przekręceniu kluczyka ? Bo może jakiś spec "naprawił" wcześniej auto poprzez odłączenie kontrolki... Albo żaróweczka się przepaliła.
    Wojtek_b21
    Level 16  
    Kontrolka silnika zapala się po przekręceniu stacyjki , po kilku sekundach gaśnie i zapala się znowu po uruchomieniu silnika.
    Microsoft1984
    Conditionally unlocked
    u mnie ten sam objaw wersja D14 A2 95 miga zamiast check engine kontrolka SRS o co tu chodzi ci jest nie tak