Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

playstation 2 do creative inspire p580

maksio667 14 Sep 2007 17:34 1611 5
    maksio667
    Level 10  
    witam mam taki problem posiadam głosniki creative jak w temacie maja 3 wejscia jack i jedno aux chciałbym je podłaczyc do playstation2 czy istnieje taka przejściówka np z 3 jacków na 2 chincze jezeli nie to moje pytanie brzmi gdy podłącze pod aux wszystkie głosniki beda grac z gory dzienkuje za pomoc maksio667
    :|
    Kamery 3D Time of Flight - zastosowania w przemyśle. Darmowe szkolenie 16.12.2021r. g. 10.00 Zarejestruj się
    beetroot
    Level 17  
    Raczej nie slyszalem o takiej przejsciówce. Beda grac tylko fronty L R i subwoofer .Czy na pilocie masz przelacznik o nazwie UPMIX który nalez wlaczyc w takiej konfiguracji.
    andrzej3393
    Level 16  
    jest dokładnie tak jak napisał kolega beetroot. ale mógłbyś sam sklecić taką przejściówkę, z tym że jakość i głośność dźwięku znacznie by spadła
    maksio667
    Level 10  
    niestety nie mam takiego przełącznika dzisiaj zapytałem sie paru kolegów którzy tez posiadają głośniki 5.1 jeden powiedział mi że ma taka przejsciówke którą dostał wraz z głosnikami logitech x-530 bodajze jest ona z 2 chinczy na 3 jacki szukałem wszędzie lecz nie wiem gdzie kupić ??

Dodano po 2 [godziny] 1 [minuty]:

dodaję zdjęcie przejsciówki nigdzie nie mozna jej kupic :\[/img]