Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

regulator obrotów silnika stałego

14 Sep 2007 17:55 3647 4
  • Level 10  
    Witam serdecznie, mam pewien problem związany z regulatorem obrotów silnika stałego,
    Mianowicie silnik jest zasilany napięciem 7,2-8,4 V/DC, Mocy, 393W, czyli dosyć dużo jak na takie małe coś, jak widać prąd będzie dość duży, jego obroty dochodzą rzędu prawie 60,000 U/min.
    Ja mam zamiar zasilać go napięciem Akumulator 12V, co związane jest z redukcją napięcia.
    Moja wiedza na temat Elektroniki jest dobra, ale może nie aż tak, z powodu pracy poprzestałem na jej edukacji, ale za to lubię majsterkować. Może nie byłby to wielki problem, jeśli chodzi o regulator, ale zaskoczyły mnie trzy wejścia na ten silnik ja go dopiero zamówiłem będę miał go w przyszłym tygodniu to wtedy dam więcej informacji,
    Na tą chwile można go obejrzeć na zdjęciu.

Jeśli jest to możliwe proszę o pomoc z góry dziękuje
    Pozdrawiam serdecznie
    [Szkolenie 22.06.2021, g.9.00] Zabezpieczenia Internetu Rzeczy (IoT) programowe i sprzętowe. Zarejestruj się za darmo
  • Level 20  
    Nie jest przypadkiem tak, że 3 fazy mają 4 zaciski? gdzie w 3 zaciskach masz 0?
  • Level 27  
    Akurat w tym temacie nic nie dzieje się przypadkiem i zero tutaj nie jest potrzebne, jeszcze raz proponuję zapoznać się z tematem.

Powodzenia...........