Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Podłaczenie laptopa do TV GF 8600M GS

Mezo87 14 Wrz 2007 23:06 1169 4
  • #1 14 Wrz 2007 23:06
    Mezo87
    Poziom 9  

Karta graf z TV-out (S-Video 7 pin)
    TV Philips 29' wejscie Euro ( S-Video 4pin)

Kupiłęm kabel S-Video 4 pin ( w karcie mam 7 pin) Euro z Audio, dźwiek dizała bez zazutów, ale jest problem z obrazem ;/ Jego jakosc jest ponizej krytyki, obraz jest rozmyty (próbowałem róznych ustawien ciagle to samo) wyglada jak by sie patrzyło przez okulary majac zdrowe oczy ;/ i do tego jeszcze obraz pulsuje - mieni sie (tak to odbieram) Jesli wyświetlimy jakis tekst to nie jestesmy w stanie tego odczytac;/ Próbowałem na 3 telewizorach i efekt ciagle ten sam. Kombinowałem z "Rozwiazywaniem probleów" windowsa ale tez nic nie pomgło.

Jaka jest różnica pomiedzy S-Video 4 pin a S-Video 7 pin. Czy jesli mam w karcie graf wejscie 7 pin to kabel tez musi byc 7 pin??

Do komputera dostałęm tez jakas dziwna przejsciówke ale nikt nie potari mi powiedzec jaki kabel mam do niej dokupic, poczatek to S-Video 7pin a koniec nie wiem co, dlatego zamieszczam zdjecie:

https://obrazki.elektroda.pl/20_1189803780.jpg

Z góry dzieki za pomocna rady :) Pozdor!!

0 4
  • #3 15 Wrz 2007 01:13
    syriuszblack
    Poziom 22  

zainwstuj w przejście z S-Video 7-pin na 4-pin kosztuje grosze, potem kabelek s-video i śmiga.

0
  • #4 15 Wrz 2007 09:13
    Mezo87
    Poziom 9  

Słyszałęm ze przejściówka nie daje zbyt czystego obrazu ;/ Czy to prawda??

0
  • #5 15 Lis 2007 22:49
    baku9093
    Poziom 11  

To prawda - sygnał musi pokonac długą drogę wiec się osłaba. Możesz kupic kabel wykonany ze złota i zniwelować utrate sygnału tylko czy warto?:)

0