Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Navi Blaupunkt Lucca 5.2 komunikat "Please insert the..

15 Wrz 2007 10:52 4388 11
  • Poziom 10  
    Nawigacja Blaupunkt Lucca 5,2 problem
    pojawia się napis
    " >>PLEASE INSERT THE UPGREADE SD CARD <<
    Don`t Remove Power Cable
    System Folder with Sproc.exe file does not exist "

I nic więcej nie można z tym zrobić
    Bardzo proszę o pomoc, może ktoś z kolegów spotkał się z podobnym problemem.
    Wcześniej działała poprawnie.
  • Poziom 23  
    Po prostu wysypała się programowo. Należy wgrać z karty nowy soft ( pliki startowe) i powinno ruszyć - przy założeniu że karta jest sprawna
  • Poziom 10  
    Ten temat już przerobiłem kilkakrotnie, soft wchodzi bez problemu, ale gdy zaczyna kopiować pliki wyskakuje "nastąpiła usterka""skopiowano 0%"
    Zdjęcia pod spodem pokazują jak wygląda to na wyświetlaczu nawigacji.

Navi Blaupunkt Lucca 5.2 komunikat "Please insert the.. Navi Blaupunkt Lucca 5.2 komunikat "Please insert the..
  • Poziom 10  
    Prawdopodobnie muszę przeinstalować cały system, a nie mam tego systemu. Może ktoś z kolegów posiada taki system. Może udałoby się wstawić tylko sproc.exe, którego brakuje. Próbowałem, ale bez efektów.
  • Poziom 15  
    Czy ktoś poradził sobie z tym błędem "nastąpiła usterka" ? Bo nie wiem czy da się coś jeszcze zrobić, czy pozostaje oddać navi do serwisu?

Pozdrawiam
  • Poziom 10  
    Ja oddałem do serwisu 150zł Warszawa. Po fakcie dowiedziałem się, że w Krakowie 50zł.
  • Poziom 15  
    Dziękuję Ci za informację, a co było przyczyną problemu?

Wiesz może w którym serwisie w Krakowie kosztowała ta naprawa 50zł? Bo też oddałbym moją nawigację.

Pozdrawiam
  • Poziom 10  
    Dokładnie nie pamiętam, ale szukałem cen nawigacji na allegro i znalazłem sklep z Krakowa, który proponował nowe blaupunkty zadzwoniłem i powiedziałem o moim problemie.Ten pan powiedział, żebym mu to wysłał lub przywiózł i będzie to kosztować 50zł. Jak byś znalazł tego pana to mi napisz, a jeżeli nie to spróbuję go poszukać. To było na pewno w jakimś sklepie z nowymi nawigacjami ok. rok temu.
    POZDRAWIAM

Dodano po 28 [minuty]:

W Warszawie, kiedy dzwoniłem to serwisant powiedział mi, żebym przywiózł i będzie mnie to kosztować 100zł. Więc pojechałem 200 km do Warszawy, a jak później powoływałem się na tą rozmowę to powiedzieli mi, że ten pan jest obecnie na urlopie i pewnie podawał cenę bez podatku vat (ale ja wiem, że było inaczej). Ze względu na koszt dojazdu do niby serwisu (200km) zgodziłem się na tą cenę, bo nie opłacałoby się całkiem wracać bez niczego. Jest to "niby serwis Blaupunkt" jedyny w Polsce.
    Chamska obsługa NIE POLECAM (Pewnie wgrał nowy soft i udaje filozofa ja nie miałem dostępu do oprogramowania więc wykorzystali sytuację)
    POZDRAWIAM
  • Poziom 15  
    Bardzo dziękuję Ci Jacku za odpowiedź.

Szukałem na google jakiego serwisu blaupunkta w Krakowie, ale kompletnie nic nie mogę znaleźć.

Jakbyś mógł poszukać kotaktu do tego serwisu o którym pisałeś w Krakowie byłbym Ci bardzo wdzięczny.
  • Poziom 15  
    Ok, dzwonie tam ale coś niemogę się dodzwonić. Może później odbiorą. Chyba że telefon nie aktualny.

Dziwna sytuacja wogółe, bo już jakieś pół roku temu wyświetlił mi się podczas jazdy ten sam komunikat. Przyjechałem do domu, ściągnąłem ze strony blaupunkta soft, wgrałem go tak jak w instrukcji było napisane i chodził bez problemu. Jakieś 2 tygodnie temu jak jechałem do francji znowu wyświetlił się ten sam komunikat, jako że nie miałem przy sobie laptopa żeby wgrać soft to kupiłem TomToma. Przyjechałem do domu próbowałem wgrać soft do tego blaupunkta tak jak to wcześniej robiłem, lecz niestety bez skutku, cały czas wywala ten komunikat o usterce...

Może jakimś innym sposobem mam to zrobić? Próbowałem wgrywać folder system przez activesync bo brakowało plików ale pisze że zamało miejsca w pamięci wewnętrznej nawigacji...

Jeszcze dziwi mnie to że jak podepne do activesynca navigacje to pisze ze na pamieci resident flash jest 0 wolnego miejsca...

Może da się to jakoś zmienić? Jak zrobić hard reset w tej nawigacji? Tym przyciskiem na dole to jest hard reset? Bo jak tak to to nic nie dalo :(

Jeszcze takie pytanie, po czym można sprawdzić że navigacja jest odblokowana?
  • Spec od car audio
    Panowie jak Wasze odpowiedzi mają się do pytania głównego wątku? Adresami proszę wymieniać się na PW. Na forum proszę konkrety na temat uszkodzenia. Zamykam.

Na prośbę kolegi Leewang otwieram ponownie. Proszę trzymać się technicznej części zagadnienia.