Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Telewizja N lub inna. Jakie i ile kanałów jest nadawanych w HD? Lepsza oferta.

15 Wrz 2007 18:08 1685 8
  • Poziom 19  
    w prosty sposób wyjaśnijcie lub niech odpowie ktoś kto ma N lub inną platformę

jakie i ile kanałów nadawanych jest w N w HD

czy któryś operator ma lepszą ofertę, nie chodzi o cenę tylko jak największą ilość kanałów nadawanych w HD
  • Poziom 28  
    trzy w n - MGM HD, Discovery HD Europe, N Sport
    trzy w c+ - Canal + Sport HD Polska, National Geographic Channel HD UK, Canal + Film
  • Poziom 19  
    Czyli C+ lepsze bo chociaż jest kanał filmowy
  • Poziom 28  
    czaman napisał:
    Czyli C+ lepsze bo chociaż jest kanał filmowy

Niby tak ale C+ Film chyba nie nadaje na okrągło filmów w HD.
    W N też jest "kanał filmowy" - MGM HD ;) ale nie ma co porównywać do c+ film....
  • Poziom 14  
    W HD na N-ce jest najwięcej za małą cenę. Ja mam za 32zł dwa pakiety: filmowy +nauka, świat. Trzeba jeszcze nie zapominać o TVN HD.
  • Poziom 29  
    Wszystkie programy C+HD są nadawane z rozdzielczością 1080i ,z prawdziwym HD nie ma to dużo wspólnego gdyż te filmy czy programy były tworzone w rodzielczości SD a później przeskalowane do HD, jakość ich jednak jest dużo lepsza niż w SD. Jednak transmisje sportowe nagrywane sprzętem HD jakość mają rewelacyjną , czasami też coś zrobionego w HD trafi się na NG.pozdrawiam
  • Poziom 19  
    No wiem właśnie że dekodery oferowane w pakietach konwertują obraz do 1080i, więc mimo wszystko biorąc N jakość obrazu będzie duużo lepsza dzięki konwersji obrazu niż ta którą mam teraz. Aktualnie jest to tylko obraz z kablówki wyświetlany na 42" plaźmie i ogólnie mówiąc tragedia, dlatego właśnie wypytywałem o oferty.
  • Poziom 19  
    No kozacko. Obraz żyleta. Mimo skalowania a nie pełnemu HD jest na prawdę super. Wkurza mnie tylko to rozszerzanie obrazu za każdym razem na DiscoveryHD i TVN HD. Zawsze jak wyłączę tuner i włączę go ponownie to Discovery jest za wąski a TVN tylko mały kwadrat na środku telewizora.
    Cała reszta. Bardzo ładnie. Kontrast i ostrość delicje.
  • Poziom 31  
    Obecnie najlepszym rozwiązaniem jest Cyfra+ [jeśli chodzi o kanały HD].
    Już niebawem wchodzą kanały HD do CyfrowegoPolsatu. To będzie prawdziwa rewolucja :-) [to informacja potwierdzona].

Pozdrawiam.
    P.S Większość klientów z którymi mam kontakt narzeka na telewizję N. Proszę przeczytać umowę, którą podpisujecie z N - dramat dla klienta....