Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

PDA Asusa 696 kłopoty z instalacją ActiveSync'a

15 Wrz 2007 22:56 4728 4
  • Poziom 17  
    Kupiłem sobie PDA Asusa 696 instaluje oprogramowanie ActiveSync a tu wyskakuje okno ,że potrzebny Adobe Flash Player wer 8 lub nowszy . Instaluje nowego Flash Playera , pisze że instalacja powiodła się a tu dalej to okno wyskakuje. Już mnie trafia powoli, czy ktoś może wie co jest nie tak .Pozdrawiam
    PDA Asusa 696 kłopoty z instalacją ActiveSync'aPDA Asusa 696 kłopoty z instalacją ActiveSync'a
    Moderowany przez TONI_2003:

Proszę przeczytać...
    Ogłoszenie: Wklejanie zdjęć.

Przypomnę jeszcze koledze ...... że nie interesuje nas co kolega ma na pulpicie :!:
    Fotka przed zamieszczeniem na forum powinna być jeszcze odpowiednio z kadrowana !
    Następnie zaś dopiero umieszczona na forum :idea:
  • Poziom 17  
    Czyli po zainstalowaniu programu ze wskazanego linku nie muszę instalować tego co dostarczono mi z zestawem na płycie i mogę PDA podłączyć do komputera , czy dobrze myślę ?.
    Jeszcze jedno mam pytanie wraz z zestawem dostałem jeszcze dwie płyty , może ktoś powiedzieć , do czego te programy służą
    --jedna płyta to "This CD includes some Bonus Software & Spb Bacup full Version"
    --A druga to "Skype for pocket PC installation CD-ROM
  • Poziom 22  
    e11 napisał:
    ... czy dobrze myślę ? ...
    Dobrze myślisz. Software z dodatkowych płytek możesz zainstalować, ale nie musisz.

e11 napisał:
    --jedna płyta to "This CD includes some Bonus Software & Spb Bacup full Version"
    To płytka z dodatkowym oprogramowaniem. Spb Backup - to całkiem dobry program backup'ujący dla PDA.

e11 napisał:
    --A druga to "Skype for pocket PC installation CD-ROM
    To płytka ze skype'm do PDA. Ja tego nie używam z PDA, więc nie wiem jak się spisuje.
  • Poziom 17  
    wszystko działa dzięki za podpowiedź . Temat może być zamknięty