Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

częste załączanie lodówki LG GR-359SNQ

17 Wrz 2007 14:39 3514 2
  • Poziom 12  
    Dwa dni temu zakupiłem lodówkę LG Model : GR-359SNQ, niepokoi mnie fakt, że stosunkowo często się załącza, wcześniej miałem 8 letniego Polara, który znacznie rzadziej się załączała nawet podczas kilkakrotnego otwierania lodówki.

Czy częste załączanie LG GR-359SNQ jest normalne?
    Jak przebiega cykl załączanie/wyłączanie się agregatu, a jak no frost?
    Czy no frost działa cały czas czy również jest po jakimś czasie wyłączany/załączany?

Cykl załaczania wyłaczania wygląda z moich obserwacji tak (pomijając no frost):

15 minut działa, 15 minut wyłaczona, 15 minut działa, 3 minuty wyłaczona, 13 minut działa...

Wydaje mi się, że nie jest to normalna sytuacja.
  • Poziom 10  
    dokładam się do pytania mam te samą lodówke i podobne wątpliwości, a dodatkowo chciałem zapytać się jeszcze czy Twoja lodówka też wydaje z siebie jakiś dziwny zapach? powoli tracę cierpliwość w mojej jedzenie przesiąka zapachem jakby hmmm... pietruszki kojarzy mi się z nacią pietruszki. Jedzenia z zamrażarnika typu bigos, frytki, po pewnym czasie nie da się zjeść.
  • Poziom 12  
    Zweryfikowałem temat uzyskując informacje zarówno od producenta jak i konsultując się z innym posiadaczem takiej lodówki, wygląda na to, że wszystko jednak w moim wypadku jest ok, dziwnego zapachu nie stwierdziłem, w zasadzie to dosyć zadowolony jestem z zakupu, lodówka się sprawdza. Moje początkowe niejasności związane z działaniem wynikały ze specyficznego działania no frost.