Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

co lepsze kenwood KENWOOD KDC-W4537UAY czy JVC KD-SH 99R

17 Wrz 2007 23:03 2386 6
  • Poziom 11  
    Witam mam taki problem które radio z powyższych warto kupić, kenwood jest za około 540zl a jvc ma kumpel do sprzedania za 380zl w samochodzie mam suba....
    dzięki i pozdro!!
  • Moderator CarAudio
    Jaki masz sprzęt "towarzyszący" ,bo możesz różnicy jakości na korzyść JVC nie zauważyć wcale.

PS: kumpel ,nie kumpel ale warto nagrać z dużą prędkością CDRW ,z dużą liczbą katalogów z np. 5 utworami mp3 i sprawdzić jak sobie JVC radzi z "przeskakiwaniem po utworach i jeśli będzie się długo "zastanawiał" ,to lepiej odpuść sobie ,bo laser ze 150zł kosztuje .
  • Poziom 11  
    ja mam tego jvc i powiem ze radyjko jest calkiem spoko. mam podpiete jedynie zestaw przedni powerbass s6c i bardzo ladnie to gra...
    duza ilosc funkcji, ladny design, czytelny wyswietlacz, wyjscia i sterowanie na dwa wzmacniacze (w tym jeden dedykowany dla subwoofera), bardzo dobry korektor i equalizer dzwieku...
    uznawany za flagowy model firmy.
    jesli chodzi o czytanie plikow to moj model nie lubi porysowanych plyt i wtedy przerywa na dziurach :/
  • Poziom 2  
    zdecydowanie polecam JVC KD-SH 99R jeśli chodzi Ci o dobre zestrojenie sprzętu to to radio ma bardzo duże możliwości jedne z najlepszych jesli chodzi o dobre car-audio bo ten kenwood to tylko fajnie wygląda i ma bajery nawet nie ma sterowania subem. A ten wyświetlacz fluorescencyjny jest slabo widzialny wdzien przy słońcu. Wiec zależy czy chesz aby wygladalo czy grało :/
  • Poziom 20  
    powalla napisał:

,bo laser ze 150zł kosztuje .

aż tak źle nie jest. 150zł to pewnie serwisy wołają. Ostatnio kupiłem za 50zł:) a ceny jeszcze spadają.
  • Poziom 17  
    0rafal0 napisał:
    Witam mam taki problem które radio z powyższych warto kupić, kenwood jest za około 540zl a jvc ma kumpel do sprzedania za 380zl w samochodzie mam suba....
    dzięki i pozdro!!

jvc, tylko sprawdź czy wszystko czyta, bo laser może być już przechodzony, brzmienie ma świetne :ok:
  • Moderator CarAudio
    Zrobisz wszystko sam ,czy serwis ci wymieni .........takie ceny jak podałem ,to z usługą.