Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

co lepsze kenwood KENWOOD KDC-W4537UAY czy JVC KD-SH 99R

17 Sep 2007 23:03 2431 6
  • Level 11  
    Witam mam taki problem które radio z powyższych warto kupić, kenwood jest za około 540zl a jvc ma kumpel do sprzedania za 380zl w samochodzie mam suba....
    dzięki i pozdro!!
    [Szkolenie 22.06.2021, g.9.00] Zabezpieczenia Internetu Rzeczy (IoT) programowe i sprzętowe. Zarejestruj się za darmo
  • Moderator of CarAudio
    Jaki masz sprzęt "towarzyszący" ,bo możesz różnicy jakości na korzyść JVC nie zauważyć wcale.

PS: kumpel ,nie kumpel ale warto nagrać z dużą prędkością CDRW ,z dużą liczbą katalogów z np. 5 utworami mp3 i sprawdzić jak sobie JVC radzi z "przeskakiwaniem po utworach i jeśli będzie się długo "zastanawiał" ,to lepiej odpuść sobie ,bo laser ze 150zł kosztuje .
  • Level 11  
    ja mam tego jvc i powiem ze radyjko jest calkiem spoko. mam podpiete jedynie zestaw przedni powerbass s6c i bardzo ladnie to gra...
    duza ilosc funkcji, ladny design, czytelny wyswietlacz, wyjscia i sterowanie na dwa wzmacniacze (w tym jeden dedykowany dla subwoofera), bardzo dobry korektor i equalizer dzwieku...
    uznawany za flagowy model firmy.
    jesli chodzi o czytanie plikow to moj model nie lubi porysowanych plyt i wtedy przerywa na dziurach :/
  • Level 2  
    zdecydowanie polecam JVC KD-SH 99R jeśli chodzi Ci o dobre zestrojenie sprzętu to to radio ma bardzo duże możliwości jedne z najlepszych jesli chodzi o dobre car-audio bo ten kenwood to tylko fajnie wygląda i ma bajery nawet nie ma sterowania subem. A ten wyświetlacz fluorescencyjny jest slabo widzialny wdzien przy słońcu. Wiec zależy czy chesz aby wygladalo czy grało :/
  • Level 20  
    powalla wrote:

,bo laser ze 150zł kosztuje .

aż tak źle nie jest. 150zł to pewnie serwisy wołają. Ostatnio kupiłem za 50zł:) a ceny jeszcze spadają.
  • Level 17  
    0rafal0 wrote:
    Witam mam taki problem które radio z powyższych warto kupić, kenwood jest za około 540zl a jvc ma kumpel do sprzedania za 380zl w samochodzie mam suba....
    dzięki i pozdro!!

jvc, tylko sprawdź czy wszystko czyta, bo laser może być już przechodzony, brzmienie ma świetne :ok:
  • Moderator of CarAudio
    Zrobisz wszystko sam ,czy serwis ci wymieni .........takie ceny jak podałem ,to z usługą.