Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

uszczelniacz do łożysk pralki Primus W-10.

18 Wrz 2007 11:06 2643 3
  • Poziom 21  
    Witam
    Wie może ktoś gdzie zakupić (miło widziane tanio :D) uszczelniacz do łożysk pralki Primus W-10.
    Uszczelniacz wygląda tak jak uszczelniacz pompy myjącej zmywarki (jest tej wysokości ok 12mm) i średnicy jak uszczelniacz od Tamata T500. Pokazywałem w różnych hurtowniach i twierdzą, że czegoś takiego nie widzieli :cry:
  • Poziom 11  
    W serwisie, a jak znasz dokładnie wymiary to w necie pewnie taniej nie będzie - przesyłka, opłata.
    Łożyska z netu (nie można reklamować), ale uszczelniacza z serwisu, wszędzie słyszałem "Pan wybije i przyniesie to my dobierzemy". A zachodziłem do serwisu producenta mojej pralki.
    Ważne parametry uszczelniacza zewnętrzna i wewnętrzna średnica i wielkość kołnierza podawana po "/" w opisach. Może skoro nie znajdziesz to możesz zakombinować z dobraniem podobnego lekko większego i u znajomego tokarza przetoczyć na inny wymiar.
    Pozdrawiam
  • Poziom 21  
    To nie jest simering
    to uszczelniacz ze ślizgiem i uszczelnieniem w płaszczyźnie prostopadłej do osi bębna
    Średnica ślizgu to 43 i zewnętrzna 53mm wysokość 17 i średnica zewnętrzna uszczelniacza 68,5mm (70?)

uszczelniacz do łożysk pralki Primus W-10.

Moderowany przez skryn:

Proszę przeczytać instrukcję ...
    Ogłoszenie: Wklejanie zdjęć.

• Poziom 21  
    Zdobyłem
    ale nie tanio:cry:
    w serwisie -> 600,- zł brutto
    ........ nie pomyliłem zer
    Zamykamy temat