Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Kuchenka mikrofalowa Whirlpool AMW480/IX

18 Wrz 2007 16:00 3295 6
  • Poziom 9  
    Mam mikrofalówke firmy whirlpool jest to model pod zabudowe AMW480/IX (858748099792). Problem polega na tym że po ustawieniu jakiegokolwiek programu kuchenka nie startuje, nic się nie dzieje; natomiast po otwarciu drzwiczek startuje. Podsumowując jest odwrotnie, niż być powinno - drzwiczki zamknięte- nie działa, drzwiczki otwarte- działa. Czy ktoś mógłby coś poradzić? Z góry dzięki.
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 9  
    To jest nowy sprzęt jeszcze nie użytkowany tą wade ma od początku.
  • Moderator AGD
    Któryś wyłącznik drzwiczek żle podłączony.
    Proponuję nie używać !!! Może to być niebezpieczne!
    Oddać sprzęt do serwisu.
  • Poziom 1  
    Kupiłam dziś ten sam model. Pojawił się podobny problem ale szybko znikł po kilkukrotnym naciśnięciu przycisku STOP. Natomiast co jest gorsze po uruchomieniu nie obraca się talerz (dookoła) tylko troszkę w prawo troszkę w lewo tak, jakby coś go blokowało. W instrukcji montażu była informacja o dokręceniu długiej śruby na klucz imbusowy to ma powodować unieruchomienie kuchenki wewnątrz wnęki (myślałam, że tam coś blokuje), ale ani klucza ani długiej śruby brak. Jeżeli ktoś ma pojęcie co się może dziać będę wdzięczna za pomoc.
  • Poziom 26  
    jak otworzymy kuchenkę whirlpoola (pod zabudowę) to automatycznie włącza się wentylator i zaświeca się światło (tak sobie konstruktor to wymyślił) przez 30 sec. od zamknięcia drzwiczek jak zechcesz ją uruchomić to mikrofalówka ruszy ...po tym czasie 30sec. musisz jeszcze raz otworzyć i zamknąć , bo a nuż ktoś chciał tylko sprawdzić czy w środku czegoś nie ma...
    Jeszcze nigdy nie spotkałem się aby w mikroweli Whirlpoola producent się pomylił w połączeniu z mikrowyłącznikami.....a firma ta jest w Polsce od 1993 roku
  • Specjalista AGD
    Jeśli kuchenka nie działa, przed
    skontaktowaniem się z Serwisem, należy
    sprawdzić:
    * Czy podstawka pod talerz obrotowy oraz
    talerz obrotowy są włożone na swoje
    miejsce.
    * Czy wtyczka jest prawidłowo włożona do
    gniazdka prądu.
    * Czy drzwiczki są dobrze zamknięte.
    * Sprawdzić bezpieczniki oraz czy nie nastąpiła
    przerwa w dopływie prądu.