Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Skymax 777 nic nie przyjmuje

18 Wrz 2007 20:14 1217 5
  • Poziom 18  
    Witam.Dostałem tunerek jak w temacie chciałem coś z nim zrobić ale nic nie wychodzi,mianowicie nic nie przyjmuje .Posiada volge 3.61 chciałem wgrać 3.71 , liste a on nic nie przyjmuje do zabawy używam Edytora ustawień ,jak pasek ładowania idzie to mruga pomarańczowa,jak dojdzie do końca to nic nie świeci,póżniej zielona i czerwona.
    Już nie wiem co może być że nic nie przyjmuje :cry:może jakaś podpowiedz?
  • Poziom 17  
    Zakładam że Edytor Ustawień v.3.0 już posiadasz a więc przystępujemy do patchowania. Podłączamy Skymaxa do komputera i podłączamy do sieci, czekamy aż dioda będzie się palić na czerwono. Uruchamiamy Edytor ustawień, nastepnie kreatora połączeń po czym wybieramy "Wysłać plik (*.dsp) do odbiornika". Tu podajemy ścieżkę dostępu do pliku który chcemy wysłać naciskając przedtem "Przeglądaj" i wybieramy plik o nazwie (*.dsp). Następnie naciskamy Dalej. Teraz wciskamy przycisk na panelu odbiornika a gdy dioda zapali się na zielono klikamy na przycisk "Wyślij" i zaczyna się załadunek pliku do tunera. Gdy pasek postępu dojdzie do końca i nastąpi rozłączenie połączenia to dioda w odbiorniku zacznie pulsować początkowo na pomarańczowo, a potem powinna pulsować na zielono. I to jest ważne!!! Czekamy aż pulsowanie się skończy i dioda z koloru zielonego zapali się na czerwono (nie radzę podłączać w tym momencie odbiornika, bo inaczej go załatwisz !!! ). Poczytaj troche na http://www.datcom.e-tv.pl/news.php
  • Poziom 18  
    Wszystko robione jak podałeś tylko diody mi się nie podobały jak pisałem a i tak kicha
  • Poziom 17  
    Rozumiem że tunerek jeszcze żyje i jest w nim Volga 3.61. Kiedyś miałem Datcoma i nie miałem żadnych problemów łykał Volgi jedną po drugiej. Tak więc aktualizacja z 3.61 do 3.71 nie powinna stanowic problemu. Chyba że pliczek *.dsp jest niewłaściwy. http://www.datcom.e-tv.pl tu są pewne pliki.
  • Poziom 18  
    pliczek napewno jest właściwy , ale listy też nie łyka??? a jak by był inny to by go nie ładowało a ładuje tylko nie zapisuje nawet wracałem do 4.45 i też nic:cry:
  • Poziom 18  
    Com wywalony wymiana i wszystko ok