Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

problem z polonezem (immobilajzer)

17 Lis 2003 23:21 3557 8
  • Poziom 11  
    Nie można wyłączyć normalnie silnika kluczykiem (cała czas pracuje) tylko należy to robić razem z wciśniętym hamulcem. polonez gli 1.6 immobilajzer fabryczny
  • Poziom 11  
    to taka wada polonezów bez imobilaisera tez ale z instalacja gazowa
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 11  
    Dzięki będę próbował
  • Poziom 11  
    Najprawdopodobniej masz spaloną którąś żaróweczkę od podświetlenia wewnętrznego - przełącznik zespolony dmuchawy, regulacja wysokości reflektorów lub inna. Silnik gaśnie dopiero po wciśnięciu hamulca albo po zadziałaniu immobolisera.
    Pozdrawiam
  • Poziom 15  
    Najprawdopodobniej masz popsuty hamulec, bo jak to inaczej wytłumaczć?
    Spróbuj go naprawic albo odłącz Immobilajser (przy stacyjce)i wtedy sprawdz jak działa Pozdr
  • Poziom 11  
    Na czym miałaby polegać usterka hamulca? Chwilowo nie mogę nic przy aucie sprawdzić bo nie mam go pod ręką.
  • Poziom 11  
    Nie bardzo kojarzę co może mieć wspólnego uszkodzenie hamulca z podtrzymaniem zapłonu, ale może się mylę. U mnie spalona była jedna z żarówek podświetlających przełącznik zespolony nawiewu, ale równie dobrze może to być uszkodzenie jakiegoś czujnika (zwłaszcza jeżeli świeci się kontrolka CHECK ENGINE). Polecam ewentualnie sprawdzić link:
    http://www.unikol.com.pl/~mig/_fso_ptk_ok/technika/diagnostyka/diagnostyka.htm
    Pozdrawiam
    Jacek