Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

wymiana instalacji elektrycznej gdzie kupić wszystko

19 Wrz 2007 20:53 1312 7
  • Poziom 15  
    witam będę wymieniał instalację na nową bo są przewody aluminiowe i wszystko nadaję się na złom i mam takie pytanie gdzie najlepiej kupić tanio wszystkie te akcesoria czyli puszki przewody, gniazdka, włączniki itp .
    Gdzie najtaniej to kupić ?
  • Poziom 23  
    W hurtowni z artykułami energetyczno instalacyjnymi - to oczywiste.
  • Poziom 21  
    witam
    zaprawdę dziwne pytanie zadałeś. Najtaniej w polsce czy gdzieś w twojej okolicy? bo jeśli w twojej okolicy to rusz cztery litery do jakichś hurtowni z listą zakupów, niech ci wycenią i po krzyku. W czym problem?
  • Poziom 15  
    chodziło mi o to czy może w jakiś marketach budowlanych typu nomi, Castorama itp nie musi być w mojej okolicy .
  • Poziom 29  
    Mam pytanie. Czy kolega marcin2057 jest elektrykiem ? Bo jeśli nie to taka praca przy wymianie instalacji może się skończyć bardzo nieciekawie.
  • Poziom 19  
    W marketach są towary tańsze i droższe w zależności od jakości. Tak samo jest w hurtowniach, ale na bezpieczeństwie nie należy oszczędzać.
    Czasem warto dać parę groszy więcej, niż w krótkim czasie coś wymieniać np. wyłączniki, oprawki, czy gniazdka.
  • Poziom 15  
    krzyjak napisał:
    Mam pytanie. Czy kolega marcin2057 jest elektrykiem ? Bo jeśli nie to taka praca przy wymianie instalacji może się skończyć bardzo nieciekawie.

tak jestem elektrykiem młodym ale jestem
  • Poziom 21  
    witam. myślę że nikt z użytkowników nie jest chodzącym cennikiem hipermarkietów, hurtowni i sklepów. Albo podjedź do hurtowni z kompletną listą i niech ci powiedzą ile masz zapłacić, albo dowiedz się o cenę np 2 rzeczy i porównaj ją z ceną w sklepie. Ponad to weź pod uwagę że niektóre rzeczy będą miały małą wartość i nie warto rozbijać zakupów na np 2 sklepy bo tracisz czas i pieniądze na paliwo co w efekcie może kosztować cię drożej. pozdrawiam.