Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Tuner Echostar -cyfrowy polsat

19 Wrz 2007 22:29 2414 12
  • Poziom 20  
    Mam taki problem ,że jak tylko popsuje sie pogoda to mam zaniki sygnału.Czy problemem jest zbyt mała czasza(mam małą polsatowską ) czy to jest wina konwertera(w co wątpię) .Proszę o podpowiedzi
  • Poziom 18  
    Myślę ,że to jest problem z konwerterem,lub też niezbytprecyzyjnie ustawiona czasza.
  • Poziom 39  
    Masz dobrze ustawioną antenę?
  • Poziom 23  
    Witam.
    Miałem taki sam problem,wymieniłem kabel antenowy na jeden z lepszych i nowe złączki F. I teraz jest OK.
  • Poziom 20  
    Antena jest dobrze ustawiona bo jak jest pogoda dobra to sygnał jest tak około 80%. Ustawiana była miernikiem i oto jestem spokojny.Problem pojawia sie tylko gdy niebo jest mocno zachmurzone , wiatr, ulewa.wymieniłem też konwerter ale to też nie pomogło.
  • Poziom 28  
    Witam.Na ulewę śnieżycę czy duże zachmurzenie niema rady,trzeba przeczekać.
  • Poziom 38  
    Podczas deszczu czy przy zachmurzonym niebie spada mi sygnal o jakies 7 %.Podaj jaka masz sile sygnalu w tych warunkach. U mnie obraz robi sie ceglasty jedynie gdy mi snieg zasypie czasze. Normalnie pokazuje 75%.
  • Poziom 20  
    A u mnie normalnie to sygnał jest na poziomie około 90% a przy złych warunkach spada do zera i po chwili wraca do normalnego poziomu.Wkurzają mnie te spadki bo to jest tak non stop na przemian.Obraz ginie i jest komunikat że brak sygnału lub zmrarza go a fonia jest cały czas.
  • Poziom 21  
    witam
    podstaw konwerter powinno pomóc:)
    pzdr
  • Poziom 24  
    Myślę że wina jest w sygnale 90%?????????????? ja na czaszy 120 takiego nie mam.Kamil

• Poziom 12  
    Witam

Chciałbym zauważyć, że echostar wyświetla 2 paski z poziomem sygnału.
    Proszę odczytaj je i napisz jaki sygnał posiadasz[/b]
  • Poziom 10  
    Mam dokładnie taki sam problem z Polsatem.
    Sygnał mam taki:
    Górny Pasek: 74%
    Dolny Pasek:47%

Talerz zwykły Polsatowy ustawiany ręcznie bez żadnych przyrządów
    Przy zlej pogodzie typu deszcz obraz zanika i pokazuje sie brak sygnału
    Jak to będzie ze śniegiem tego nie wiem. Zobaczymy :/
    Jakieś pomysły na rozwiązanie tego problemu?
  • Poziom 11  
    Miałem taki sam problem. Założyłem talerz 100cm i po problemie:D