Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Sterownik Zamka Centralnego VW Passat 95r kombi

k.marcin 20 Wrz 2007 09:52 1845 4
  • #1 20 Wrz 2007 09:52
    k.marcin
    Poziom 18  

Witam szanownych Forumowiczów.

Mam mały problem w passaciku, otoz zamki sa pneumatyczne centralka w bagazniku wsio dziala ok na kluczyk, problem polega na tym ze po kupnie auta okazalo sie iz ktos dolozyl druga centralke na pilota, ktora na niego nie reaguje wogole ..
    MAGICAR STP - to jest bodajze ta.
    http://allegro.pl/item225880864_uniwersalny_sterownik_zamka_centralnego_migacze.html

Pozatym wszystkie napiecia i kable posprawdzane..
    Pilot tez mruga wiec zakladam ze jest dobry..

Czy moglibyscie mi jakos doradzic w temacie ? Szukałem juz tu i tam ale nie moge znalezc zadnych konkretnych informacji na jej temat.

Pozdrawiam serdecznie i z góry dziekuje za wypowiedzi.

0 4
  • #2 20 Wrz 2007 10:52
    pivvo
    Poziom 22  

Pierwszy czy centralka jest sprawna? bo określenie że "po sprawdzałem napięcia" jest dla mnie niejasne, jak naciskasz pilota od centralki to zmienia się stan na przewodach sterujących?, może słychać cyknięcie przekaźnika?

0
  • #3 20 Wrz 2007 12:18
    k.marcin
    Poziom 18  

pivvo napisał:
    Pierwszy czy centralka jest sprawna? bo określenie że "po sprawdzałem napięcia" jest dla mnie niejasne, jak naciskasz pilota od centralki to zmienia się stan na przewodach sterujących?, może słychać cyknięcie przekaźnika?

No fakt pisałem na szybko post wiec moglem troche niejasno przedstawić, a więc :

po1. Posprawdzalem kable i napięcia, tzn zrodlo zasilania, + zrodlo stacyjka, GND , kable sterujace do silownikow tez sa dobrze podlaczone (sprawdzilem podajac na kabel sterujacy mastera masę ..

po2. CENTRALKA NIE REAGUJE NA PILOTA ! i tutaj jest pies pogrzebany ..

po3. Udalo mi sie zdobyc od jednego uprzejmego przedstawiciela handlowego schematy i instr obslugi, zalacze je ponizej gdyby ktos potzebował ..

0
    Załączniki:
  • Pomocny post
    #4 20 Wrz 2007 12:54
    grzech12
    Poziom 16  

Odnośnie magicarów i innych chińskich wynalazkach napisano już wiele.Obawiam się że jednym z rozsądniejszych wyjść z sytuacji bedzie podmiana tego sterownika na coś już sprawdzonego.

0
  • #5 21 Wrz 2007 08:50
    k.marcin
    Poziom 18  

Dzieki wielkie grzech12 baaardzo mi pomogles... masz w dowod mojej wdziecznosci te 3pkt....

Przeciez wiem ze to chinski badziew! jednak uwazam sie za pasjonata i chcialbym go uruchomic tylko dla czystej przyjemnosci! taka centralke mozna za 60zl na allegro wychaczyc ale nie o to chodzi!

Interesuje mnie dlaczego pilot nie dziala a centralka na niego nie reaguje! to wszystko...
    gdybym sie dowiedzial gdzies to napisze na forum moze komus sie przyda takie info! po to jest forum a nie do pisania postow typu "KUP INNĄ"
    Dzieki!

0
  Szukaj w 5mln produktów